Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След няколко дни ще пътувам до UK и искам да знам какво е максималното количество до UK .В гугъл намерих за страните в ЕС и тези извън ЕС.Пита се в задачата те вътре или вън са :D Благодаря ви. (извинявам се ако темата ми е в грешен раздел но надали има верен)

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ти четеш между редовете май - това е за пратки...

чети по-надолу в секцията личен багаж...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
        Здравейте .. Този среден бутон , който е под спеисбара за какво служи .. ...  когато го натисна нищо не става  ? 
        Леново Т61  

• от stoian32
        Здравейте вчера незнам по кое време от Германия ми преведоха 1550 евро към сметката ми.Близо до мен в момента няма банка и затова искам да попитам вас.Та проблема ми е следния парите са ги превели вчера тази сутрин в картата която предишния и баланс беше 0 имаше 20 лева преди малко имаж 1540 лева .Проверявам сумата на банкомат нямам онлайн банкиране за да я проверя.Доколкото разбрах в момента има някакъв проблем с някакакво 3G и затова банкомата можело нещо да му има.Въпроса ми е може ли да се е получило някакво объркване ли незнам и да не ми преведат толкова колкото трябва.Или другите може да ми ги преведат до утре примерно ли незнам.Извинявам се ако въпроса ми е глупав.Благодаря ви много !
      • от stoian32
        Гледам разни телевизори в магазините и на някой пише ''Non Smart TV'' може ли да ми обесните какво значи.Смарт ли е все пак и ако е по какво се различава.Благодаря ви много !
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер на всички 1во искам да кажа - незнам дали това е правилното място за темата ми.Ако съм объркал моля модератор да я премести в правилния И така ето го и въпроса ми ? Преди няколко дни си изтеглих BitComet да пробвам дали е по добър от Uttorent И днес ми дойде една идея ... какво ще се случи ако свалям едновременно 2 торента с 2те програми едновременно Знам,че въпроса ми е изключително прост но просто искам да разбера интересно ми е дали ще има няква разлика от това да ги свалям 2та едновременно с едната програма
      • от Димитър6641
        вчера над 2 годишната работа на рутера TL-WR841N приключи
        (СПРЯ ДА РАБОТИ ОТ НИШТОТО)
        днес мисля да си взема рутера  TP-LINK N WR940N 300M ..
        дайте мнение и кажете дали си струва за цената..

-------------------------------------------------------------------------------------------

TP-LINK Wireless N Router
        300 MB/S TL-WR940N
        24 месеца гаранция
        цена 60.55 лева

-------------------------------------------------------------------------------------------
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.