Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!  Въпросът ми е има ли Психолози които не само лекуват човек който има психически разтройства, ами като по филмите където ходиш и им споделяш, нещо те мъчи а той ти помага, искаш да споделиш или  помощ, а той е на среща и готов да те изслуша и даде съвет?  Не се отнася за мене но както да е, ако има такъв във Русе ще бъде много добре, питам тук защото не знам. Даже и не знам точното наименование Психолог или Психиатър, и каква е разликата за това се обръщам към вас!

Става въпрос за мой братовчед който има много проблеми на главата си, а явно психиката му е слаба и се притеснявам за него, да му имах проблемите де, но мисля да го пратя на психолог като тези по филмите, там да му каже какво го мъчи, надявам се психолога да го изслуша и да си поговорят на четири очи и да му помогне по някакъв начин, точно като по филмите, че не знам, после да не стане твърде късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Емил44 написа:

Здравейте!  Въпросът ми е има ли Психолози които не само лекуват човек който има психически разтройства, ами като по филмите където ходиш и им споделяш, нещо те мъчи а той ти помага, искаш да споделиш или  помощ, а той е на среща и готов да те изслуша и даде съвет?  Не се отнася за мене но както да е, ако има такъв във Русе ще бъде много добре, питам тук защото не знам. Даже и не знам точното наименование Психолог или Психиатър, и каква е разликата за това се обръщам към вас!

Става въпрос за мой братовчед който има много проблеми на главата си, а явно психиката му е слаба и се притеснявам за него, да му имах проблемите де, но мисля да го пратя на психолог като тези по филмите, там да му каже какво го мъчи, надявам се психолога да го изслуша и да си поговорят на четири очи и да му помогне по някакъв начин, точно като по филмите, че не знам, после да не стане твърде късно.

Здравей,

В Русе Не Познавам Такъв, Но Най-вероятно Има.

Ще Се Поинтересувам, Имам Познати.

Мога Да Помогна В София, Обаче...

Аз Си Имам Личен Психоаналитик, И Е Много Добра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Momolord написа:

Здравей,

В Русе Не Познавам Такъв, Но Най-вероятно Има.

Ще Се Поинтересувам, Имам Познати.

Мога Да Помогна В София, Обаче...

Аз Си Имам Личен Психоаналитик, И Е Много Добра!

В София ми е много далеч, трябва да е от Русе, ако намерите ми пишете, благодаря за вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Momolord написа:

Благодаря, гледам че са само жени, бих предпочел мъж но ще търся. Още веднъж благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

апа ако изтряскате тука всичко за въпросния човек тук психоаналитици  много 99%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, Yvan Sergeev написа:

апа ако изтряскате тука всичко за въпросния човек тук психоаналитици  много 99%

Не се и съмнявам, но даже и не му знам и проблемите, до колкото ми е известно има притеснения, но все пак няма личен живот. Грижа ме е за него, близки сме, а като му знам колко му е слаба психиката, а най тревожното е че не знаеш тук кой ти гледа профила и кой не, аз сега като пише всеки може да разбере кой съм и що съм, може би защото съм се логнал със фейсбука, ако е регистрация без фейсбук не знам.  Но все пак ако наистина има психолози тук във сайта, аз например да кажем съм във депресия заради момиче например, какво бихте направили?    Винаги ми е било интересно как действат психолозите върху депресия например!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Емил44 написа:

Не се и съмнявам, но даже и не му знам и проблемите, до колкото ми е известно има притеснения, но все пак няма личен живот. Грижа ме е за него, близки сме, а като му знам колко му е слаба психиката, а най тревожното е че не знаеш тук кой ти гледа профила и кой не, аз сега като пише всеки може да разбере кой съм и що съм, може би защото съм се логнал със фейсбука, ако е регистрация без фейсбук не знам.  Но все пак ако наистина има психолози тук във сайта, аз например да кажем съм във депресия заради момиче например, какво бихте направили?    Винаги ми е било интересно как действат психолозите върху депресия например!

Бих ти предписал 3 пъти седмично стиптиз клуб + 4 дена напиване с приятели! Лекува!!! Изпитана рецепта на Хорхе Букай и няколко индуски монаси :P 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Емил44 написа:

аз например да кажем съм във депресия заради момиче например, какво бихте направили? 

представи си я как влиза в кенефа и дриска гадно.  некви гадни неща общо взето 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, atridi написа:

Бих ти предписал 3 пъти седмично стиптиз клуб + 4 дена напиване с приятели! Лекува!!! Изпитана рецепта на Хорхе Букай и няколко индуски монаси :P 

Ооо, това редовно го правя, ако имаш предвид да излизам и да се разсейвам не помага много!

преди 6 часа, Yvan Sergeev написа:

представи си я как влиза в кенефа и дриска гадно.  некви гадни неща общо взето 

Добре, де да беше единствена, това може да е при всеки.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Емил44 написа:

Добре, де да беше единствена, това може да е при всеки

да ама си го представи че при нея  по-лошо от при другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой да знае психотерапевтка дето да пуска,щото и аз не съм много добре-дано се оправя?!?

Редактирано от патарока (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, atridi написа:

Явно не го правиш като хората :P:D 

Даже си го представих повече от добре, но както казах не ми прави впечатление защото може да е всеки!

преди 19 часа, Yvan Sergeev написа:

да ама си го представи че при нея  по-лошо от при другите

Много много по лошо  :D

преди 18 часа, патарока написа:

Някой да знае психотерапевтка дето да пуска,щото и аз не съм много добре-дано се оправя?!?

Защо трябва да е точно Психотерапевтка? 

До колкото за останалата част, моя човек, една от причините е заради момиче, били 8 години заедно, сега се разделили и е във голяма депресия, не е само това причината, така като вчера си поговорихме доста и ми сподели много неща, изслушах го, но не знам какво да му кажа или посъветвам. По добре ще е да отиде на психолог, да разкаже всичко което го мъчи така както го каза на мене, да разкажи за приятелката си, тя е малко дълга история, след като сподели на психолога, надявам се психолога да го изслуша и да му даде напътствия със цел да преодолее депресията или да намери решение на проблемите си.  Пък ако е готино може и аз да отида на психолог така да споделя проблемите си, психолога да ме изслуша, пък знам ли може да има полза и да ми е по лесно.   :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Емил44 написа:

:D

Защо трябва да е точно Психотерапевтка? :P

Защото темата е за психотерапия и защото съм хетеросексуален. ....До тук с шегите.

Имам наблюдения,че основната маса от млади хора не знаят как и не искат да управляват собственият си живот,а чакат някой друг да направи това! Разбира се за това човек трябва да има определени качества,които явно липсват! 

Редактирано от патарока (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.