Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте може ли да ми намерите тези драйвери за лаптопа Nvidia Geforce FX Go5100 Търсих ги цели 8 часа и не успях да намеря изтеглих от официалният сайт но ми дава грешка лаптопа е доста стар модел на Packard Bell 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А за коя ОС?
    http://www.laptopvideo2go.com/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Управих се трябваше да видя модела на дъното на лаптопа чрез айда 64 и от там е лесно ама като сам тъп.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Lenovo G50-80

Windows 10

Имах инсталиран Lenovo energy manager v 7 - което е доста стара версия. Хубавото на програмката беше, че можеше да използва вентилатора да се самопочисти като го кара да издухва прахта. Но тъй като е доста стара версия имаше проблеми и я дейнсталирах. Никъде не мога да намеря подобна за заместител.

Инсталирах това Energy Manager and Flight Mode Driver - което изобщо нямам представа дали ми трябва. Никъде не виждам подобен интерфей

Може ли някой да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, Armageddon8 написа:

Здравейте,

Lenovo G50-80

Windows 10

Имах инсталиран Lenovo energy manager v 7 - което е доста стара версия. Хубавото на програмката беше, че можеше да използва вентилатора да се самопочисти като го кара да издухва прахта. Но тъй като е доста стара версия имаше проблеми и я дейнсталирах. Никъде не мога да намеря подобна за заместител.

Инсталирах това Energy Manager and Flight Mode Driver - което изобщо нямам представа дали ми трябва. Никъде не виждам подобен интерфей

Може ли някой да помогне?

Пусни си нова тема, за да не стане каша в тази. И няма програма, която да кара лаптопа да се самопочисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До колкото видях е за пестене на енергия нещо като което андроид го има на леноватата таблетите. Не знам какво самопочивстване Ви гони на вентилатори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изнсталирай си програмата и виж за какво става въпрос в опциите. Виж и какво са писали леново в опциите и тогава ми обяснявай какво тебе те е подгонило. Програмата пуска вентилатора да се върти много силно с цел да издуха праха от решетката където се е събрал предполагаемо от нормалния процес на работа.

Не съм казал, че почиства компютра:

на 1/5/2017 в 12:28, Емил Костов написа:

използва вентилатора да се самопочисти

Нито съм казал, че  е ефикасна.

Четете, ако ви не е ясно питайте и чак тогава акъл давайте.

Редактирано от Armageddon8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Armageddon8 написа:

Изнсталирай си програмата и виж за какво става въпрос в опциите. Виж и какво са писали леново в опциите и тогава ми обяснявай какво тебе те е подгонило. Програмата пуска вентилатора да се върти много силно с цел да издуха праха от решетката където се е събрал предполагаемо от нормалния процес на работа.

Не съм казал, че почиства компютра:

Нито съм казал, че  е ефикасна.

Четете, ако ви не е ясно питайте и чак тогава акъл давайте.

Няма програма, която да кара лаптопа да се самопочиства, защото той не може.  Не ти давам акъл просто ти казвам а ти си мисли каквото искаш и вярвай на каквото искаш. Влезе ли прах и пръсотия в лаптопа тя се набива навсякъде в кутията и най-вече в решетката на радиатора. За да се махен лаптопа се отваря и се почиства. Надувай вентилатора, колкото искаш, но той не може нищо да издуха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Емил Костов написа:

Няма програма, която да кара лаптопа да се самопочиства, защото той не може.

Тоя път се изказа неподготвен!
    Точно така се държи системата - развърта се на макс обороти вентилатора да се изхвърли пепелта от лопатките и си сваля оборотите до нормалните.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 24 минути, ExaFlop написа:

Тоя път се изказа неподготвен!
    Точно така се държи системата - развърта се на макс обороти вентилатора да се изхвърли пепелта от лопатките и си сваля оборотите до нормалните.

И мислиш че това почиства лаптопа??????  Ако ще лопатките да се счупят от развъртане прахоляка и мръсотията си остават вътре. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.