Премини към съдържанието
Daylight Dancer

Въпроси за поставяне на стъклен протектор

Препоръчан отговор

Четейки http://temperedglassscreenprotector.org/how-to-install-and-apply/

така и не мога да разбера какво е

squeegee или squeezer

;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кърпички, едната е напоена със алкохол. Другата не е. Минаваш първо със тази с алкохол после със сухата и тогава го лепваш. Като си сигурен че няма и власинки прах и тн тк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Step 2: Place it on the phone carefully while balancing to ensure it fits exactly and perfectly on the screen.

Притиска ли се към дисплея за да захване или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Daylight Dancer написа:

Просто го поставяш, започваш от единя край и го пускаш полека. След това със пръсти избутваш въздуха да излезе. И си готов :)

Ето едно клипче да видиш как се поставя самия протектор.  Само гледай хубаво за власинки и прах че иначе остава въздух и не става нищо. :) Ако го залепиш на криво отлепяш го почистваш пак и го залепваш на ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Daylight Dancer написа:

Много лесно се самозалепва и за това трябва да внимаваш да не останат балончета както във клипчето. Мисля че в самото клипче се вижда отлично какво трябва да направиш. Един съвет само - прави го в помещение където по възможност има по-малко прах за да не попадне такъв под протектора (което много лесно става) както и да почистиш много добре дисплея на телефона. Аз обикновенно правя упражнението в банята. Може да звучи смешно, но статистически погледнато там ще има най-малко прах. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата да Ви покажа нещо интересно,може да се каже дори ново.
Nano протектор ,на достъпна цена е ,няма вероятността да останат въздушни балончета или да се отлепи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много ново, но за БГ пазара е сравнително такова. :)

Разковничето обаче е, че през 3 месеца трябва да се сменя и с тая цена, май стъкления си е за предпочитане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, XYconstant написа:

Не е много ново, но за БГ пазара е сравнително такова. :)

Разковничето обаче е, че през 3 месеца трябва да се сменя и с тая цена, май стъкления си е за предпочитане.

Каква ще е причината за смяната му след като не може да се надраска или отлепи.Не съм капацитет в този отрасъл(скрин протектори)затова питам?

Редактирано от Любо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за таблет 10,1 inch има ли  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Любо написа:

Ще използвам темата да Ви покажа нещо интересно,може да се каже дори ново.
Nano протектор ,на достъпна цена е ,няма вероятността да останат въздушни балончета или да се отлепи.

Е, а върви обичай българските търговци:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=liquid+protector+nano&rt=nc&LH_BIN=1

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Person написа:

А за таблет 10,1 inch има ли  ?

За всякакъв размер става,все пак е течен.

преди 1 минута, ExaFlop написа:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=liquid+protector+nano&rt=nc&LH_BIN=1

Малко са алчни нашите търговци ,но пък не е само с това така.Тук формирането на цена за нещо става на база моментното настроение на продавача,като водеща муза е мигновено забогатяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Любо написа:

Каква ще е причината за смяната му след като не може да се надраска или отлепи.Не съм капацитет в този отрасъл(скрин протектори)затова питам?

Износва се. В зависимост от ползването. Ако се ползва по-рядко - може и повече да се задържи.

Големият му недостатък е, че не предпазва от удари, каквато е функцията на стъкления 9H протектор. Все едно си без протектор, просто предотвратява надраскванията по екрана.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ExaFlop написа:

В интерес на истината от тоя линк същия е 12$. Цък

Но пък ако се разрови със сигурност ще излезе и по-евтин. Аз от много време все поглеждам алиекспрес и подобни, нищо че доставката е повече от месец понякога. Просто мразя да се чуствам прецакан. 

P.S. Китайчетата пак мачкат ибейа :) -> цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, eminem_vr написа:

В интерес на истината от тоя линк същия е 12$. Цък

Но пък ако се разрови със сигурност ще излезе и по-евтин. Аз от много време все поглеждам алиекспрес и подобни, нищо че доставката е повече от месец понякога. Просто мразя да се чуствам прецакан. 

Ко ми викаш, че не те виждам?
https://www.aliexpress.com/item/100x-Universal-NANO-Tech-Liquid-Screen-Protector-Invisible-Shield-for-iPhone-6S-Plus-Samsung-S6-edge/32542552460.html?spm=2114.01020208.3.19.WFNNBb&s=p&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_301_10059_10099_10078_10079_426_10073_10097_10100_10096_10070_10052_10050_10051_424,searchweb201603_9&btsid=d77efc07-3f92-4f7a-b417-40cc77c750e5

Е2.91/парче

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Daylight Dancer написа:

Аз го правя с дебитна карта или подобна. Вместо както тоя от клипа с пръсти разкарва балончето може с картата като започнеш отдолу и докато залепваш с картата да избутваш балончетата ако се образуват такива. А не като тоя в клипа накрая да ти остане едно в средата. Цялата тема я пусна май за да разбереш какво означава тая една думичка. :)  По-скоро ще е нещо подобно  Целта да се ползва е да направиш нещо като това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас. Винаги елементарни и прости неща не мога да ги направя.

Останаха балончета и нито с пръсти можах да махна нито с този squeegee

който имам но не съм знаел как се казва.

Спирам да следя темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Стъкления Протектор За Samsung S6 Edge Е Голяма Шитня - Взе Че Падна...

Бал Съм Го. Ще Разчитаме На Маймуна Глазура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Daylight Dancer написа:

Ужас. Винаги елементарни и прости неща не мога да ги направя.

Останаха балончета и нито с пръсти можах да махна нито с този squeegee

който имам но не съм знаел как се казва.

Спирам да следя темата...

Ако има много балончета значи не си го изчистил добре !! Ако го изчистиш както ти казах първо с кървпичката напоена със алкохол, после със чистата и лепниш протектора без да пипаш екрана. Не трябва да остават балончета освен във края който да избуташ с пръст. Явно не си го изчистил добре. Сега отлепиго изчистиго пак хубаво и го лепни нищо му няма на протектора ще залепне пак. От личен опит ти го казвам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прашинки залепнали на частта която се лепи към екрана се махат най-лесно с тиксо. Изпитано е и работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.