Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Правия ъпгрейд на пс,търся видео карта и помощ от форума ако има такава възможност разбира се ;д

Ето инфо за пс-то и какво търся.

Дъна платка Gateway DS10G

CPu-Intel Core 2 duoE6750

Ram-DDR3 1333 2x2 Gb

Въпроса ми е каква видео карта мога да му сложа,слота е Pci 1.0 x16,виждам че по силните са за 2.0x16 и дали ще има проблем ако сложа за 2.0,ддр5 ил дд3 но поне 2 или 4 бг ми трябва и ако може да ми помогнете поне със няколко модела или да ми дадете някаква насока. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо да споменеш какъв е бюджетът. А за PCIe не се притеснявай - според мен картата далеч по-скоро ще се спъне от процесора, отколкото от това коя ревизия е PCIe слотът.

P.S. Сега видях и какъв е компютърът - ако си е в оригиналната кутия (такава), то се ангажираш освен всичко видеокартата, която търсиш, да е и нископрофилна.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, killchain написа:

Не е лошо да споменеш какъв е бюджетът. А за PCIe не се притеснявай - според мен картата далеч по-скоро ще се спъне от процесора, отколкото от това коя ревизия е PCIe слотът.

P.S. Сега видях и какъв е компютърът - ако си е в оригиналната кутия (такава), то се ангажираш освен всичко видеокартата, която търсиш, да е и нископрофилна.

Ако може малко да среже от нея отзад (примерно с ножици за ламарина) може да използва pci extender и да я монтира настрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, niki292002 написа:

Ако може малко да среже от нея отзад (примерно с ножици за ламарина) може да използва pci extender и да я монтира настрани.

Много благодаря за съвета и pci extender е решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.