Премини към съдържанието
alex701

Актове

Препоръчан отговор

Добър ден,преди почти месец ми беше съставен акт и понеже това ми е първият акт си нямам и на представа какво се прави сега.Така първо искам да попитам каква парична сума ще бъде,също така полицая ми каза да отида на 6 точно(точно месец след като е съставен)но ако примерно ми поискат 120 лв а аз имам 100 лв какво правим?мога ли да разбера каква е сумата и на друга дата да отида да я платя.На акта пише че съм нарушил: чл 5(1),т.1 от 3ДВП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не Си Вземай Акта И Го Чакай Да Изтече По Давност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясниш какво значи това по подробно и забравих да добавя че контролния талон ми беше взет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, alex701 написа:

Ако може да ми обясниш какво значи това по подробно и забравих да добавя че контролния талон ми беше взет

Ми Честито, Вече Караш С Наказателното Постановление.

Глобата И Точките Които Ще Ти Вземат - Ще Разбереш На Датата На Която Са Те Викнали.

Туй То. Ако Искаш Да Караш Колата, Моли Се Да Не Ти Вземат И Книжката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я напиши какво точно пише в акта като нарушение, защото тоя член е много общ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам приблизително каква ще бъде сумата и как така ще ми вземат книжката...

на магазин Лидл на кръстовището между ул"..." И ул "..."  Управлява автомобил бмв ... С рег.номер ... Собственост на ... От гр ... като водачът на мпс на паркинг на Лидл с поведението си на управление изразяващо се в рисковано ускоряване на скоростта на движение и завъртане по оста в посока изток-запад създава опасност за движението и имуществени повреди по паркирани МПС-та в паркинга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, alex701 написа:

Да попитам приблизително каква ще бъде сумата и как така ще ми вземат книжката...

на магазин Лидл на кръстовището между ул"..." И ул "..."  Управлява автомобил бмв ... С рег.номер ... Собственост на ... От гр ... като водачът на мпс на паркинг на Лидл с поведението си на управление изразяващо се в рисковано ускоряване на скоростта на движение и завъртане по оста в посока изток-запад създава опасност за движението и имуществени повреди по паркирани МПС-та в паркинга.

Не Мога Да Ви Кажа Каква Ще Е Глобата, Тя Варира - Но Няма Да Е Кой Знае Каква.

Няма Да Ви Вземат Книжката Според Мен, Само Точки.

Другият Път Карайте По-разумно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ще плащаш ще пише в наказателното постановление. И понеже ще се мотат повече от месец ще ходиш на месеца за удължаване на акта, с който ще караш докато платиш и ти върнат синьото картонче. Пак че не си ударил някой паркиран, това не е място за пилене на гуми.

Плащането е по банков път, и то не веднага.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.