Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам курсова задача по програмиране,много ще се радвам ако някой все пак успее да ми помогне, защото почнах да се занимавам съвсем скоро и всичко е "тъмна Индия"  ..Благодаря предварително,а ето и задачките..

20161110_220446.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е от "тъмната Индия" поне малко код няма ли да извадиш. Какво си направил до момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ozy997 написа:

Здравейте, имам курсова задача по програмиране,много ще се радвам ако някой все пак успее да ми помогне, защото почнах да се занимавам съвсем скоро и всичко е "тъмна Индия"  ..Благодаря предварително,а ето и задачките..

вие проявявате неуважение към всеки който иска да ви помогне. да бяхте преписали текста на задачата

и започнете с решаването, ние ще помагаме

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, capnemo написа:

вие проявявате неуважение към всеки който иска да ви помогне. да бяхте преписали текста на задачата

и започнете с решаването, ние ще помагаме

Не искам да проявявам неуважение към постващия и да си мисли, че му се нахвърлям, но дори не е казано с какъв програмен език трябва да се реализира самата задача. Предполагам, че е със С++.

Така като гледам в задачата се изисква и работа с функции, а те по спомен се учат след операторите в C. Просто не е учено въобще. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой дето го е домързяло даже да обърне снимката така че нормално да се чете, знаеш ли кога ще му я напиша? - ами никога.

Редактирано от ined (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другият, на когото помогнах, поне се беше постарал да напише условието и някакъв код се е помъчил да направи.

преди 2 часа, capnemo написа:

...ние ще помагаме

Ей сега Емо ще напляска решението на Ц решетка, нали така?

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.