Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,има ли начин да направя така че да нулирам активацията на самия windows,защото ми дава че не е активиран,а в същото време отдолу пише че има вкаран код,въпроса е как да го върна в триал режим,все едно е туко що инсталиран. С windows 8.1 x64 съм с бг локализация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, I love anime написа:

Здравейте,има ли начин да направя така че да нулирам активацията на самия windows,защото ми дава че не е активиран,а в същото време отдолу пише че има вкаран код,въпроса е как да го върна в триал режим,все едно е туко що инсталиран. С windows 8.1 x64 съм с бг локализация.

http://www.thewindowsclub.com/deactivate-uninstall-windows-product-keyНе знам това ли имаш предвид,но пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш това - http://stackoverflow.com/questions/7759642/reset-windows-activation-remove-license-key Не съм сигурен дали е за самият Уиндоус или VM. Някой, който повече разбира по-добре да си изкаже мнението.

1. Отваряш cmd като администратор.

2. Въведи slmgr /upk  в cmd и изчакай да се изпълни. Това ще деинсталира текущият продукт код и ще върне Уиндоус в нелицензирано състояние. Дефакто без активиран код.

3. Въведи slmgr /cpky  в cmd и изчакай да се изпълни. Това ще премахне кода от регистъра, ако още е там.

4. Въведи  slmgr /rearm  в cmd и изчакай да се изпълни. Това ще нулира таймерите за активация на Уиндоус и той ще иска пак да въведеш код.

Последното не знам дали е нужно, но това пише във линка по-горе в случай, че на темата попадне някой, който не говори английски.

Редактирано от Sowik13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.