Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От края на октомври подписах абонаментен план към Виваком. Първата ми фактура пише, че е издадена на 1 ноември, а пристигна след 10-ти. Втората още я няма - освен ако нещо не съм разбрал и се прави "изравняване" от първото ми плащане при подписването на договора.

Гледам в сайта им, че предлагат 2% отстъпка за 6 месеца при първо кандидатстване за е-фактура. Къде е "номера"? На мен лично ще ми е по-удобно да ми пращат фактурата на е-пощата или на телефона(не знам точно как е), вместо да се чудя дали писмото още пътува по пощата или са го загубили някъде. Има ли някакви отрицателни страни на е-фактурата или подробности, за които трябва да знам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш хартиен носител. На пощата ти идва уведомление за нова фактура, която да видиш/изтеглиш от профила си във  viva online. Икономията е повече за тях и е перманентна за целия срок, а нас ни цедят само за 6 месеца - голямо благоволение. Те икономисват от хартия, печат, поща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номера е, че им е 100 пъти по-удобно и лесно, автоматизирано... обикновената поща е разходи за хартия, пощенски услуги и т.н... нали още 2009 до колкото помня започна тая мания с "Отказ от хартия" ,"Спаси дърво" и други... :) 

Ако си настроиш Gmail Или която е пощатата ти на тела - там ще я получаваш, но не точно директно в мейла, а като прикачен файл...

Просто гледай да е надеждна пощатата ти, макар че и без пощатата можеш просто да влезеш в профила си (ако имаш такъв) във "VIVA ONLINE" -  https://www.vivaonline.bg/user-registration?r=registration

Скорошна тема за пощите:  (Електронните)
Редактирано от Freem@n (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почнах да чета общите условия - в 19 от 20 точки си измиват ръцете по всякакъв начин, потребителя има право единствено да спре да ползва услугата, ако не му изнася. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти какво очакваш? Да ти отворят широко райските порти? :ph34r:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком,Мтел,Теленор измамници от класа . Тва е цялата държава ни е кенеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bassTest написа:

Виваком,Мтел,Теленор измамници от класа . Тва е цялата държава ни е кенеф.

И като всеки кенеф - пълна с ла**а.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.