Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,за напред ще ми трябва нов автомобил и съм се спрял на тези два избора , а именно.БМВ 3-та серия 318,320 или 325д от 2007,2008 година или Lexus is 220d от 2007,2008 година.Намирам се в Германия цените на двата автомобила горе доло са еднакви.Изискванията са ми дизелов седан със задно.Какво бихте казали вие кое според вас е по добрия избор.Като съм наясно че става въпрос за кола втора употреба и донякъде си е на късмет..Благодаря ви много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1+ за лексус-а, а и по не се крадат май? предполагам, че и лексуса ще да е на по-малко километри от БМВ.

от лексус-форума:

Двигателя е качествен, вътре почти не се чува характерното дизелово тракане от двигателя. Капризен е към масло и гориво и това много се усеща, докато при бензина не толкова. Дърпа стабилно от 1800 об/мин до към 3500 об/мин. Предавателните числа на скоростната кутия според мен не са подбрани правилно - много са дълги и това е хубаво за дълъг път, но за в града е кофти, иска си свикване, 6-та е толкова дълга, че под 160 км/ч ако я включиш двигателя се мъчи и тресе. Спорт версията е с LSD и по-къси предавки, но съответно и по-голям разход. Това са единствените ми забележки. Всичко друго е перфектно.

поздрави и успех с покупката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добавя за лексуса да почти почти всички който се продават за на доста малко километри спрямо бмв-то.Карал съм и двете лексуса се държи по добре в завойте и е доста по пъргав,но и гори повечко от бмв-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.