Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Създаване на нещо като Форум

ZooMweBG

Препоръчан отговор

Привет момчета!

Правя сайт с wordpress и искам да добавя нещо като Members Area или нещо като форум в него. Сайта трябва да има функция за работниците в него(буустъри) да могат да виждат списъл с поръчките(дори да трябва да го добавям ръчно) и да избират коя искат да направят. Всеи работник трябва да може да взима до максимум примерно 3 поръчки. Когато вземе поръчка другите работници не трябва да могат да я вземат. Трябва да бъде нещо такова:27e57f1909a048cb931d04524380221d.png

Когато се натисне Accept Order трябва да се отваря стая в която да има чат + полета в, които клиента да може да въведе информация за акаунта с която буустъра да може да работи + информация за поръчката Started Division/Current Division/Desired и т.н. Също трябва да има бутончета, които да бъдат виждани само от буустъра Да качи снимка(доказателство когато е направил поръчката) друго бутонче което да ъпдетва Current Division и 3-то да маркира поръчката за готова. Когато маркира поръчката за готова трябва да отиде в нов списък само за акаунта на буустъра като тук >>> cd0a2a16dd89743784fb01d13193bf32.png

Мислех си самия форум да има 2 менюта Orders и Profile като профила си е нормален профил с определени неща за буустъра, а Orders да е разделено на 3- Avialiable Orders / Current Orders / Completed Orders

Някой може ли да ми даде идея как да стане или да ми помогне да го направим? Това е линка за сайта ми www.top-eloboost.com Само това остана да се довърши :(

Също така трябва да измислим как когато клиента си купи нещо през калкулатора да се създава автомачино страница и там да чака за буустъра!

Скайпа ми е georgi_nikolov0
Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Ето линк

Много такива уроци и прочие гледах в интернет от 3-дни го мисля това, но не мисля, че с този плъгин мога да направя списъците и повечето неща като цяло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ZooMweBG написа:

Много такива уроци и прочие гледах в интернет от 3-дни го мисля това, но не мисля, че с този плъгин мога да направя списъците и повечето неща като цяло!

А това дали ще ти свърщи работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ZooMweBG написа:

Не, не мисля :(

Вероятно искаш нещо като това, така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Емил Костов написа:

Вероятно искаш нещо като това, така ли е?

Отваря ми сайт за фрийлансъри и не не ми трябва фрийлансър.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ZooMweBG написа:

Отваря ми сайт за фрийлансъри и не не ми трябва фрийлансър.. 

Така е да, но това което искаш е горе долу същото. Да се регистрират твоите хора и да приемат задачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Така е да, но това което искаш е горе долу същото. Да се регистрират твоите хора и да приемат задачи.

Да може би нещо такова тогава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ZooMweBG написа:

Да може би нещо такова тогава!

Тоест искаш твоите хора да се регистрират, да имат различен приоритет, да си избират задача, която ти ще даваш и като я приключат при теб да излиза че е готова. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Тоест искаш твоите хора да се регистрират, да имат различен приоритет, да си избират задача, която ти ще даваш и като я приключат при теб да излиза че е готова. 

Дам, за да мога примерно в неделя всяка седмица да им изпращам парите. Описал съм всичко подробно в темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ZooMweBG написа:

Дам, за да мога примерно в неделя всяка седмица да им изпращам парите. Описал съм всичко подробно в темата

А те ще виждат ли парите, които ще им даваш или ще им ги изпращаш след свършена работа.???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

А те ще виждат ли парите, които ще им даваш или ще им ги изпращаш след свършена работа.???

Да разбира се те избират поръчките спрямо парите. Примерно 50% от поръчката трябва да отива за тях. И в края на седмицата им ги изпращам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще трябва да използваш няколко плъгина. Ще се поразровя да видя какво може да ти е от полза. Даже ще питам човек който е много навътре с WP, но това ще стане в понеделник чак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Тук ще трябва да използваш няколко плъгина. Ще се поразровя да видя какво може да ти е от полза. Даже ще питам човек който е много навътре с WP, но това ще стане в понеделник чак.

Благодаря! Ще чакам с нетърпение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване