Премини към съдържанието
RED ZONE 64

безплатно онлайн ограничено обаждане от сайт ''Poptox'' през браузър.

Препоръчан отговор

Здравейте, попаднах на 1 сайт >>https://www.poptox.com/free-calling-app, чрез който можеш да набереш безплатно даден тел. номер НО за ограничен време.  От коментарите по-доло се вижда колко много чуждестранни потребители са изплзвали тази безплатна услуга и са доволни. Така....  След като избрах Държава в случая България, въведох  произволен тел. номер и ме прехвърли към няккаъв си Z look up..От ляво пише това:

''You can now lookup the owner of any mobile or landline phone using ZLOOKUP for entirely free. Reverse phone lookup has never been more easy. You can now identify an unknown caller using our cutting edge phone lookup technology. We search millions of records to find the real person or business associated with a phone number. ZLOOKUP is 100% free and entirely hassle free - and it actually works''  

-- Аз го рабирам така;; Онлайн платформата иска инфо на чие име е тел. И незнам дали от Teleonor  няма да ми направят някъв проблем, Ако разберът че ползвам такива неща....   Как да постъпя??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така като го гледам не е никак безплатно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, NBS 9322 написа:

И незнам дали от Teleonor  няма да ми направят някъв проблем, Ако разберът че ползвам такива неща....   Как да постъпя??

Теленор направо ще те ликвидират!

Ирония е това разбира се! Най - много въобще да не можеш да се свържеш с когото и да било!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И мен ме осъмни такова нещо, че няма никакъв безплатен коминкационен начин освен Скайп и Фейсбук. Но причината да търся такова нещо е че от както Роднините ми дойдоха от Чужбина за няколко дни, след като заминаха обратно като им звънна от Бг номер се вкл. винаги секретар. И единственната ни комуникация е Скайп и Фейсбук, а те не винаги са онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има Viber, Messenger и WhatsApp. (ако имат смартфони и мобилен интернет)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, niki292002 написа:

Има Viber, Messenger и WhatsApp. (ако имат смартфони и мобилен интернет)

Да имат смартфони, обаче аз нямам..Но проблема далеч не  в това а във техния оператор- по тел. с тях не мога да се свързвам. И секретаря говори не език който не разбирам (Немски). 

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.