Премини към съдържанието
Viiipeer

Прехвърляне на МПС Нотариус

Препоръчан отговор

Здравейте!

Интересувам се, някой запознат ли е с поредния абсурд в България....

Оказа се, че бележката за платен пътен данък на МПС в Български пощи, не важала пред нотариуса?!?

Някой запознат ли е със случая - и къде е логиката, като на бележката - тип касова пише номер на автомобила, трите имена?

Трябвало да се извади дубликат от общината, който да бъде заверен от нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема? Отиваш в МДТ и ти дават квитанция докога е платен данъка.

Логиката е че може да си платил колкото искаш - например 10 лв, а дължимият данък да е 400. Та трябва да личи дали е платен до момента на сдеелката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Филипов написа:

Какъв ти е проблема? Отиваш в МДТ и ти дават квитанция докога е платен данъка.

Логиката е че може да си платил колкото искаш - например 10 лв, а дължимият данък да е 400. Та трябва да личи дали е платен до момента на сдеелката.

Какъв ми е проблема ли? Първо, това което ми казваш, не е ново за мен! Второ, от такива изказвания нямам нужда, като няма какво да кажеш, недей спами!

Данъка е платен в пощата и има сума, периода който покрива 1-ва и 2-ра вноска, както моите имена и номера на автомобила.

И проблема е, че нямам време за глупости, да ходя и да се разправям , при положение че това си е изряден документ платен и нищо не прикривам!

Ако не беше такъв - нямаше да може да се плаща в пощата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.