Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Скоро си взех  мишка "Jizz g1950 ".Не съм търсил съвършенство просто нещо да ми върши работа за къси парички.Самоче както ще се окаже ефтинкото се плаща по 2 пъти.Все пак исках да се допитам до вас,ако някой може да помогне.Като цяло мишката е удобна и с хубав дизайн,дразни ме само това ,че като изгася компютара тя продължава да си светка,не че е болка за умиране ама си мисля ,че е излишно.Та проблема ми е такъв ,че като седна да играя или ровя в нета не винаги но на моменти мишката спира да се движи,всички бутони работят,угасва само червения диод и мишката спира да движи.Ползвам обикновен мауспад (От тези големичките сините нa  Gplay).Немога да преценя какво причинява това угасване на диода.Също интересен факт е,че диода светва пак ,чак като размърдам енергично мишката ляво дясно(не винаги)или като я повдигна и разтъркам с пръст по процепа на диода.Последното нещо което не съм проверил е да отворя мишката и да видя как стоят там нещата,но ми се иска да избягвам тези операций ,че при мен каквото се отвори си заминава ...Също да добавя,че варианта с връщане или подмяна от магазина отпада.Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изгасва мишката след изключване на компютъра ,защото така е настроен от биос ,да има захранване на USB-тата ,когато е изключен. Това може да се промени лесно.
Колкото до "спира да движи" уверете се ,че отдолу не е замърсена. Преместете я в друго USB ,защото е възможно да не контактува добре. Възможно е и жилата в кабелът да са се начупили и да не прави добър контакт. Пробвайте да я преместите в друг USB слот ,ако не се получи я заменете с друга. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.