Премини към съдържанието
inwader

Грешна настройка при Уиндоус 10

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера ми инсталираха Уиндоус 10 на лаптоп и днес се опитвах да му направя някакви настройки за заспиване включване, изключване и изглежда съм направил и акаунт в Майкрософт. Сега при всяко включване на лаптопа ми изписва името и иска парола. Това нещо искам да го изключа. Първо си изтрих акаунта в Майкрософт по стъпките описани от тях, но пак продължава да ми изписва името и да иска парола. Какво да направя, за да изключа това искане на парола ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Уолтър Уайт написа:

win+R --> netplwiz

Само това ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-простото е да направиш влизане с локален акаунт. Отиваш в настройки-акаунти и отваряш "Влизане с локален акаунт" . Пишеш някакво име , пропущаш паролата и готово. Компютърът ще се зарежда с този локален акаунт и няма да иска парола. Изтриването на акаунта в Майкрософт е голяма грешка. Прочети внимателно правилата за това-мисля , че пишеше за един месец БЕЗ ДА ГО ПОЛЗВАШ, за да го изтрият. Ти го използвай и така си го запази. Утре може да потрябва преинсталация, неща от магазина-без акаунт не може. Той не е никакъв ангажимент, а само от полза. 

Има и други трикове за влизане без парола. Аз използвам опция на програма WINOptimizer за автоматичен вход и тя прави всичко. Така ,хем не се занимавам с парола, хем съм в акаунта и имам всички опции на разположение.

22.JPG

23.JPG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

Аз използвам опция на програма WINOptimizer

Аа, освен на Microsoft, изпращаш лична информация и на Ashampooo. Лошо няма...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази психоза за изпращане на лична информация не я приемам. Ако всеки от нас си изтръска бракмата и разгледа всичко, записано в нея, съм сигурен, че няма да намери нищо интересно за никого. Даже и кореспонденцията с банката не е интересна заради няколкото лева, които се търкалят вътре. И съм сигурен, че тези, дето най-много врещат срещу изпращането на информация, имат най-малко интересни неща. Ашампо е германска компания и е безкрайно коректна и почтена с клиентите си. А на Майкрософт и на NSA подарявам всичката информация, защото те са единствената преграда между нас и световният тероризъм-било с чалми, било с ушанки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, B3M2W0 написа:

А на Майкрософт и на NSA подарявам всичката информация, защото те са единствената преграда между нас и световният тероризъм-било с чалми, било с ушанки.

Толкова си наивен, че чак е вредно. Майкрософт е преграда срещу тероризма?

Тогава защо след всеки атентат казват, че са "знаели за терориста, следяли са го" ама накрая пак са го оставили да си свърши работата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, B3M2W0 написа:

А на Майкрософт и на NSA подарявам всичката информация, защото те са единствената преграда между нас и световният тероризъм-било с чалми, било с ушанки.

Сериозно ли ги мислиш тия глупости?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

А на Майкрософт и на NSA ..., защото те са единствената преграда между нас и световният тероризъм

Няма лошо, нищо, че същите с едната ръка заклеймяват(не се борят) тероризма, а с другата го хранят. А и какво би правила военна индустрия за трилиони без продажби?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, B3M2W0 написа:

Най-простото е да направиш влизане с локален акаунт. Отиваш в настройки-акаунти и отваряш "Влизане с локален акаунт" . Пишеш някакво име , пропущаш паролата и готово. Компютърът ще се зарежда с този локален акаунт и няма да иска парола. Изтриването на акаунта в Майкрософт е голяма грешка. Прочети внимателно правилата за това-мисля , че пишеше за един месец БЕЗ ДА ГО ПОЛЗВАШ, за да го изтрият. Ти го използвай и така си го запази. Утре може да потрябва преинсталация, неща от магазина-без акаунт не може. Той не е никакъв ангажимент, а само от полза. 

Има и други трикове за влизане без парола. Аз използвам опция на програма WINOptimizer за автоматичен вход и тя прави всичко. Така ,хем не се занимавам с парола, хем съм в акаунта и имам всички опции на разположение.

22.JPG

23.JPG

Направих локален акаунт и вече не ми иска пароа. Това ми трябваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, B3M2W0 написа:

Подобна глупост отдавна не бях чувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирайте, момчета, цитирайте. Как иначе ще покажете на света, че ви има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, B3M2W0 написа:

Човек като няма какво да каже (напише), публикува безсъдържателни писания. Добре е да се знае кога да не се пише.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ExaFlop написа:

Човек като няма какво да каже (напише),

Нали с това, което казах ( написах) проблемът на момчето се реши? Ако не ти е било достатъчно забавно, си е твой проблем. Останалото е въпрос на манталитет.

33.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B3M2W0 написа:

И това, нали? И то е въпрос на манталитет...нищо, че си е чиста проба ненужен трафик. 
И това е въпрос на манталитет, нали?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се заяждаме, просто кажете - понеже нещо не мога да се сетя - как точно ще помогна на борбата срещу тероризма като си споделя снимките от плажа с ЦРУ и АНС?

:ohmy:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mkfs.ext4 написа:

Няма нужда да се заяждаме, просто кажете - понеже нещо не мога да се сетя - как точно ще помогна на борбата срещу тероризма като си споделя снимките от плажа с ЦРУ и АНС?

:ohmy:

Може някой от хората, които се пекат на фона на снимката да е издирван терорист!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, James T.K. написа:

Може някой от хората, които се пекат на фона на снимката да е издирван терорист!

Те повечето терористи са си черни и без да се пекат, няма нужда :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.