Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам ще ми върви ли цс го и с колко фпс ще ми върви?

Несъм много запознат с компютрите но изкарах това.

3.20гигахерца

4рам

300волта захранване май

и 2гб видео карта ?

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

20 -30 фпс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си Aida64 и постни снимка какви са ти характеристиките на компютъра, щото и моя е на 3.2GHz и имам 2GB видео, пък играя с 250 кадъра.Без точни спецификации, всичко е гадаене.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, zologi4eska123 написа:

Yvan Sergeev Мерси за коментара 

и да попитам league of legends с колко фпс ще ми върви ?

40-50-60

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаси такъв сайт в който само пишеш играта от която се интересуваш и то ти изписва дали щи тръгне като ти проверява конфигурацията ето ти го 
https://www.systemrequirementslab.com/cyri

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, PopoFF написа:

Имаси такъв сайт в който само пишеш играта от която се интересуваш и то ти изписва дали щи тръгне като ти проверява конфигурацията ето ти го 
https://www.systemrequirementslab.com/cyri

Тия сайтове са безполезни.Ако не си знае какво има в кутията, никой не може да му каже с точност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даже 3.2 ghz   го смята за по  малко  от 1000 mhz   и дава  че няма да тръгне ако играта има изсикване 1000 mhz 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/30/2017 в 22:13, Pamlea написа:

Тия сайтове са безполезни.Ако не си знае какво има в кутията, никой не може да му каже с точност.

Те там си имат ауто-детект функция , която автоматично ти извлича информация относно какво имаш в кутията.

В крайна сметка не са чак толкова безполезни? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално тоя сайт в горния линк, не е автоматичен, ми ти сваля техен си "детектор".В крайна сметка, може просто да напише dxdiag в старт менюто и да си изкара процесор, рам и видео за 1 секунда?След това да ги напише тук.Според мен не е сложно.Ако толкова иска да знае дали ще му върви, да си качи цс-а и да види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от zologi4eska123
      Здравейте,искам да си взема нов телефон ,но не знам какъв да бъде той.За сега съм се спрял на Samsung galaxy s6 edge,Iphone 6,Huawei p20 lite.
      Просто искам да ми дадете съвет за тия пари кой телефон ще е най Мощен и хубав.
    • от savilona
      Много ще съм благодарна за малко помощ.Наскоро ми дадоха един лаптоп Асус с 10-ка.Съзнавам,че това е бъдещето,но ..не мога да се оправя с него.Цялата му визия ми е напълно чужда.Нищо не знам къде е.Без да се хваля,макар че съм самоук,но съм доста добра с доброто старо ХР-то и за повече от 10 год. съм преинсталирала над 50-тина компа-свои и чужди.В ХР знам къде,какво и как да пипна със затворени очи.Възможно е и лаптопът да има някакъв проблем,знам ли.Дадох му рестарт,за да оправя маймуницата на субтитрите-и той си седи на Windows is ready,don't turn off , нещо такова.Никакво копче не реагира.Не се и изключва с продължително натискане на бутона.Принудих се да го оставя без захранване,за да се изключи сам.Сега ще го пусна след малко,да видя що става тука.И втори въпрос-как мога да му сложа ХР?Преинсталирала съм преди време Виста към ХР,би трябвало да е нещо подобно..Там се сменяше някакъв ИДЕ-мод по спомени,беше доста отдавна..Параметрите мога да ги напиша по-късно.
      Предварително благодаря!
    • от zologi4eska123
      Здравейте,реших да си взема колело но се колебая какво да е от тези двата искам да ми кажете
      кое от тези два модела е по добро за каране през гора,камани,азфалт,корени,дървера и т.н и за 30,40 км на ден.
      ще се радвам да ми отговоритге:) Тежа:50кил Висок:175
      http://www.decathlon.bg/p/8351518_planinski-velosiped-rockrider-340-zalt.html#
      http://www.emag.bg/velosiped-mtb-good-bike-seattle-a-29-er-black-49-sm-m-mtb-btr-77207-black-49/pd/D4W6V7BBM/
    • от Kristiqn345
      Здравейте, искам да си взема колело за лятото, но незнам какво да бъде.
      Поразгледах малко и попаднах на това http://shop.leader96.com/product/view/4290/26-mtb-attack-fsf-s-predna-diskova-spirachka
      добро ли е?Ако не ме посъветвайте какво да си взема!
      на 13 години съм тежа 47кл и съм висок 170.
    • от POMAKA
      Предложете ми Някоя RPG игра Която ще върви на това pc
      Процесор: AMD Sempron(tm)3000+ 1.61 GHz
      Рам:1500мб
      Видеокарта: radeon x300/x550/x1050  256mb
      Windows 7 ultimate
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.