Премини към съдържанието
----------------

Проблеми със Западна Туя

Препоръчан отговор

Здравейте. Първо не успях да намеря темата - май имаше "Дом и градина", но както и да е и пиша тук!

Та имам проблем със засадени няколко Западни туи. Ниско към основата наблюдавам колнки, почернели сякаш заляти с черна боя или асфалт! Инак растенията са в прилично съсояние, а консултациите със специалист ми донесоха отговор - вдигане на рамене!

Помагайте ако можете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Здравейте. Първо не успях да намеря темата - май имаше "Дом и градина", но както и да е и пиша тук!

Та имам проблем със засадени няколко Западни туи. Ниско към основата наблюдавам колнки, почернели сякаш заляти с черна боя или асфалт! Инак растенията са в прилично съсояние, а консултациите със специалист ми донесоха отговор - вдигане на рамене!

Помагайте ако можете.

Вероятно е мана. Стеблото изсъхва. Дай снимка да видим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Вероятно е мана. Стеблото изсъхва. Дай снимка да видим.

Имам още едно предположение за мана! Снимки - първа възможност защото растенията са на вилата, а тия дни едва ли да отскачам, но .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Кумчо вълчооо написа:

Имам още едно предположение за мана! Снимки - първа възможност защото растенията са на вилата, а тия дни едва ли да отскачам, но .......

Ами дай снимки. Майка ми е агроном ще каже веднага!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Ами дай снимки. Майка ми е агроном ще каже веднага!

Чудесно, но в по - горен пост обясних, че ще направя снимките, но когато отида на вилата. В момента имам ангажименти в града и кога ще ида -??? А и друго. Не зная дали нещо детайлно ще излезе от снимката, но описанието си е доста простичко. няколко клончета в основата са станали черни т.е. със запазена форма но сякаш боядисани целите в черно с боя!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.