Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Въпрос за вътрешни устройства DVD

Случваме с доста често при ново или работело не много устройство, когато записвам с него на x4, x8, x16 скорости

същото устройство да чете записаните файлове много бавно след това, на други устройства четенето не е толкова бавно

пускат се и други записани дискове не записване на това устройство проблема е същия

предложения препоръки за премахване на проблема

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FOTOTO написа:

Здравейте

Въпрос за вътрешни устройства DVD

Случваме с доста често при ново или работело не много устройство, когато записвам с него на x4, x8, x16 скорости

същото устройство да чете записаните файлове много бавно след това, на други устройства четенето не е толкова бавно

пускат се и други записани дискове не записване на това устройство проблема е същия

предложения препоръки за премахване на проблема

Благодаря

Направо си вземи едно ново устройство и нямаш проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройството ти е бавно. Отговорът ти се крие, в това което си написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да виждаш наоколо врачки да гадаят какъв ти е чАкръка (модел) и какво му завиргаш вътре (ATIP код)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да ме се умува - ново устройство трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с sata LG двуслойно

пиша обикновено файлове на снимки

компютър

intel I7 6700,

RAM DDR 4 2400-32GB,

SSD 480GB

Редактирано от FOTOTO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Iveta Georgieva
      Въпросът ми е, понеже всичките песни, които искам да запиша на диска са под 700MB , но общо са около 3-4 часа дали ще се получи да се запишат без проблем? Има ли някакви особености или изобщо няма да стане?
    • от qm666
      Здравейте, искам да попитам може ли запис от CD диск да бъде записан на аудио касета, и ако да ще стане ли с касетофон който има за CD и за касета като този долу?

• от 0u7s1d3r
      Здравейте,купих си портативно двд Теско , но като пусна записан диск с филми субтитрите излизат на маймунеца.Проверих в настройките ,но няма никъде където да се зададе за промяна на субтитрите в кирилица.Та въпроса ми е , има ли начин да добавя /инсталирам като опция кирилица , за да може да ги разчита ?
    • от ImagineMe
      Здравейте! 
      Имам проблем относно реда на изпълнение на музикалните файлове, записани на флаш памет и пускани на трансмитер в колата. Именувал съм файловете под имената "1. Някаква песен", "2. Друга песен" и така нататък, като исках да са в точен последователен ред. Обаче трансмитера на колата ги пуска разбъркано и когато искам да отида на песен 218, да кажем, се пуска съвсем друг файл, наименуван "136" например. Това оправя ли се при CD Плейър със слот за флашка или така ще си остане? Ако има някакъв начин да се оправи, помогнете, моля. 
    • от grantpri
      Здравейте имам това СД CLARION RD3-01  PU-2471A  свалено е от Пежо 307 и искам да го монтирам на 206, но не мога да му намеря кода. Благодаря предварително поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.