Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да си взема телефон до 300 лв. Спрях се на Lenovo vibe s1 lite но искам и да поддържа nfc а този модел няма.

Затова харесах и Hauwei p8 lite, но е с много по малка батерия.

Някакви предложения за нещо по добро до 300 лв. 

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung j5 виждам че е с 4 ядрен процесор на 1,2 GHz. а Lenovo vibe s1 е с 1,3 GHz  8 ядрен.

Най много харесва Леновото само се чудя дали това NFC ще ми се налага да го ползвам.

Имам пералня LG която поддържа smart diagnistic. Не знам какво точно може да се прави и затова исках да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.05.2017 г. в 16:49, cipollini написа:

Samsung j5 виждам че е с 4 ядрен процесор на 1,2 GHz. а Lenovo vibe s1 е с 1,3 GHz  8 ядрен.

Най много харесва Леновото само се чудя дали това NFC ще ми се налага да го ползвам.

Имам пералня LG която поддържа smart diagnistic. Не знам какво точно може да се прави и затова исках да пробвам.

Вземай huawei p8 lite,и не се двоуми,бягай на далеч от lenovo,мое лично мнение ........

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 към горния пост. Далеч от леново.

Иначе и аз съм с P8Lite, батерията не е нещо особено, но държи за цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!

Вчера си взех Hauwei honor 7 lite. Днес цял ден съм си играл с него (игри, настройки, музика). Не знам точно колко часа съм го ползвал, в момента батерията е на 40%.

Батерията е 3000 mah, не мога още да преценя дали се справя добре. Трябва да го ползвам поне една седмица за да преценя дали е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.05.2017 г. в 18:42, cipollini написа:

Благодаря за съветите!

Вчера си взех Hauwei honor 7 lite. Днес цял ден съм си играл с него (игри, настройки, музика). Не знам точно колко часа съм го ползвал, в момента батерията е на 40%.

Батерията е 3000 mah, не мога още да преценя дали се справя добре. Трябва да го ползвам поне една седмица за да преценя дали е добре.

Да питам, как е батерията? Също така как се държи телефона, прегрява ли при по-дълго време игра, че съм му хвърлил око за някое бъдеще време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.06.2017 г. в 16:21, саби написа:

Да питам, как е батерията? Също така как се държи телефона, прегрява ли при по-дълго време игра, че съм му хвърлил око за някое бъдеще време?

Батерията ме държи около два дни ако го ползвам по 3 часа на ден(интернет, фейсбук, игри, музика). Дълго време да играя игри не съм го ползвал и не мога да кажа дали загрява. Иначе съм много доволен от телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от 2-3 дена съм с Xiaomi Redmi Note 3 Pro, няма такъв телефон за тези пари просто... Огромна батерия, мощен хардуер, добър дисплей и брутален софтуер ( ако случиш на официален ) Доста прилича на някое lenovo или huawei като корпус иначе... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.