Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер. Преди всичко искам да се извиня ако на темата не и е тук мястото. Въпроса ми е, че търся Fidget spinner/ Finger spinner, Ако може някой да ми намери, но да се върти сравнително дълго, около 1,5/2 минути и ако може да е алуминиево, но не е задължително ;д ( http://prntscr.com/f56je5 ) , но препоръчително е да е от България, че не ми се чака ;д 

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В OLX мисля че има.. Иначе аз си поръчах 2 от Aliexpress (Обикновени) :) и ги чакам вече месец ...  там са за по 3 лв. :D  ...   В OLX  ги гледам същите 10 лв (един спринер) и се чудя че има луди глави които си поръчват от там :D:D:D ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, crashgold написа:

В OLX мисля че има.. Иначе аз си поръчах 2 от Aliexpress (Обикновени) :) и ги чакам вече месец ...  там са за по 3 лв. :D  ...   В OLX  ги гледам същите 10 лв (един спринер) и се чудя че има луди глави които си поръчват от там :D:D:D ...

А да чакаш 1 месец и отделно да се занимаваш с регистрации за да спестиш 7 лв. не си "луда глава" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, N1K17Y написа:

А да чакаш 1 месец и отделно да се занимаваш с регистрации за да спестиш 7 лв. не си "луда глава" 

Аз нямам зор ... За хората който имат зор да си дават парите .. пък това си е просто вид играчка... :)   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има значение колко пари даваш, защото някои се въртят по 30 сек, другу 2,3 мин ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кой ще даде 10 лева за едно лагерче?Изобщо какъв му е смисъла?Да седа и да се взирам 5 минути в него как прави едно и също.По-добре вземи една пеперуда и научи трикове.По-готина играчка е със сигурност от едно въртящо се лагерчe.Не, че е скъпо, ама това макс 10 минути и ще ти омръзне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва лагера да е от керамика, за да се върти 2 минути. Тези в българските сайтове не са, и се въртят 30-40 секунди. В алито има много по-евтини с керамичен лагер, но трябва 1 месец да чакаш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта не пише дали са керамични и са много по-скъпи :shock11:

Също така не съм експерт. Още чакам мойто спинерче от алито за 3 долара :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, eXceLLen7 написа:

В сайта не пише дали са керамични и са много по-скъпи :shock11:

Също така не съм експерт. Още чакам мойто спинерче от алито за 3 долара :D 

Точно това е, че не пише!Много важна подробност.Ама като се загледаш по-внимателно май се оказва, че си пише."ceramic center bearing"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхмм. Аз търся по възможност да се върти максимално дълго време, но да е алуминиев и да не е много скъп :Д Писах и към 12:00, но нямам отговор :( Та, въпроса ми е дали някой разбира и ще може да ми намери, защото аз не съм разбирач ;д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Pamlea написа:

Ама като се загледаш по-внимателно май се оказва, че си пише."ceramic center bearing"

Ok, не е моя вината, сайтът съква :D

А като се загледах още повече, разбрах, че стоките са същите, като от aliexpress, с предевено описание от Google Translate. 

46603f5d6ef944959d40518556e2b307.png

И отново се чака 1-2 месеца за доставка - цък. :D 

Обява в aliexpressсъщата обява в българския сайт. Само че от българския сайт ще платиш с 2.60 повече :D 

Редактирано от eXceLLen7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. Значи ако поръчам от Ali-то, къде ще дойде пратката ?
И безплатна ли е доставката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратката идва по пощата. За доставката си пише на всяка обява. На повечето е безплатна. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://yay.bg/Антистресова-играчка-Fidget-Spinner

Намерих тоя сайт. Пише, че са керамични и се върти 2-3 минути. Поръчах, ще пиша, като пристигне :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Български сайт в който намерих сравнително разумни цени

на 5/21/2017 в 13:14, FoxterBG написа:

Добре :) Аз чакам да дойдат в наличност от сайта iskam bg 

моя е от този сайт. Скъпите им модели са изчерпани. Щели да ги получават другата седмица, но аз си взех от по-евтините. Въртят се доста, може би около 2 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.05.2017 г. в 22:34, eXceLLen7 написа:

http://yay.bg/Антистресова-играчка-Fidget-Spinner

Намерих тоя сайт. Пише, че са керамични и се върти 2-3 минути. Поръчах, ще пиша, като пристигне :D

За 9 лева искаш керамични лагери ли? Какво сте се научили от най-евтините неща да търсите голямото качество? Вземи си някой за 30 кинта и се радвай на керамичните лагери. Аз също си взех от yay.bg и съм доста доволен, не съм очаквал да ми пратят най-доброто качество на пазара за 10 кинта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е поредната малоумна играчка която показва колко по-глупав е станал света и общо взето е за хора които явно нямат п***а да си играят.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждам и аз варианти за въпросните играчки, като ми се ще да поръчам някой метален модел, защото съм свикнал да си "връткам" телефона (не може само с пиш0к@ да си играе човек). Та има ли отзиви за лагерите в iskambg (уж всички са им керамични, но ме съмнява), а сега видях, че в bezpanika е имало 2 модела, но са свършили, а третият (премиум v2) дори на външен вид ми е грозен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтините модели спинъри от 6~12лв. няма как да са с керамични лагери. По-скъпите модели трябва да са с керамни лагери. В уау.бг вижам 2-3 модела от евтините, скъпи не видях. В искамбг.ком имат доста модели. Качествените си личат по цената, а и по снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.