Премини към съдържанието
Hold em

Проблем със звука на слушалките

Препоръчан отговор

Здравейте ! Проблемът е със слушалките . Лявата е ОК , чува се перфектно , но при дясната се чува заглушено и леко слабо , смисъл не е чист звук както при лявата . Помогнете ! Как да ги балансирам , как да оправя проблема . Не мисля , че проблемът е от слушалките . Няма скъсано , прекъснато и тем подобни . Просто мисля , че трябва някак си да се балансират и да се изчисти това заглушеното в ДЯСНАТА слушалка . Общо взето проблемът ми е с дясната слушалка . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможни причини:1.Некачествен запис(не се знае какъв е аудио файла).2.Разместен баланс на звука от подаващото устройство(не казваш какво е!).3.Все пак може да има дефект в едната слушалка.4.Сложи слушалките обратно(лявата да бъде на дясното ухо),за да се увериш дали ще се обърне заглушаването и ако пак е глухо от дясно,отиваш на ушен доктор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи адаш смених слушалките :Д и това заглушаване на звука се премести от ляво ... Само да кажа , че бутах в настройките за да си усилия слушалките за да се чува по-силно .. ако ти трябва снимка , на нещо конкретно кажи . Проблем с ушите нямам , чувам от километри .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Hold em написа:

Само да кажа , че бутах в настройките за да си усилия слушалките за да се чува по-силно

Вече питах веднъж:

преди 57 минути, Димитър 59 написа:

Разместен баланс на звука от подаващото устройство(не казваш какво е?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Димитър 59 написа:

Вече питах веднъж:

sfghdfg.PNG

fdsafsadfsad.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се случва когато кабела се измести. При мен дясната отказва понякога и двете. Пробвай кабела да поместиш ако имат гаранция отнеси ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звуковата карта Realtek ,не е много за вярване.Възможно е да е от нея.А пробва ли на друг източник на звук(не от компютъра).Ако и там е същия проблем,поне да се разбере,дали причината е в слушалките.Сетих се и за друга възможна причина.Жака на слушалките трябва да е само с два пръстена и център.Ако е с повече,наистина единия канал се чува глухо и по-слабо!Обаче в този случай,ако извадиш леко и наместиш жака,се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от диспечера на устройства да деинсталираш Realtek High Definition Audio без да слагаш отметка за изтриване на файловете на драйвъра. Рестартирай компютъра.
След рестарта пробвай звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Димитър 59 написа:

Звуковата карта Realtek ,не е много за вярване.Възможно е да е от нея.А пробва ли на друг източник на звук(не от компютъра).Ако и там е същия проблем,поне да се разбере,дали причината е в слушалките.Сетих се и за друга възможна причина.Жака на слушалките трябва да е само с два пръстена и център.Ако е с повече,наистина единия канал се чува глухо и по-слабо!Обаче в този случай,ако извадиш леко и наместиш жака,се оправя.

Ползвам слушалки от телефона , защото са ми по-удобни и ги тествах и на телефона и пак проблемът е дясната . 

18425750_1182953751813154_1011531854_n.jpg

преди 13 часа, ExaFlop написа:

Пробвай от диспечера на устройства да деинсталираш Realtek High Definition Audio без да слагаш отметка за изтриване на файловете на драйвъра. Рестартирай компютъра.
След рестарта пробвай звука.

Като го деинсталирам няма ли да се променят настройките след това  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Hold em написа:

тествах и на телефона и пак проблемът е дясната

И на телефона ли се чуват зле?

преди 12 минути, Hold em написа:

Като го деинсталирам няма ли да се променят настройките след това  ?

Ще се възстановят настройките по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ExaFlop написа:

И на телефона ли се чуват зле?

Ще се възстановят настройките по подразбиране.

На телефона се чуват както на PC-то ... Лявата е перфектна и се чува както си трябва , просто дясната имам чувството че звукът не идва от слушалката а от някой до мен ... леко е заглушено , Не знам как да се изразя по-точно ... Иначе си се чува . И на телефонът е същата работа ... Това е от доста време сигурно има месец , просто реших да обърна малко внимание , че почва да ме дразни малко ... Иначе не е нещо фрапиращо , но щом и на телефонът се чува така едва ли трябва да променям настройките .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво следва, от това, че и на телефона е кофти звъкът? За мен следват нови слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така мисля ... Но ще ползвам тези за сега ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.