Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,понеже тази година завършвам 12клас и съм се насочил да уча в ИУ Варна,имам дилема за няколко специалности.
Те са Финанси,Бизнес Икономика,Икономика и Търговия и Мениджмънт.
Прочетох доста статии в интернет коя специалност е по добре платена,какво е търсено в БГ,но се обърках още повече.
Едни ми казват учи това което искаш и ти харесва,други казват гледай това което учиш да има реализация в работата и в БГ.
Като цяло по математика не съм много добре,а доколкото знам за тези Финанси се изисква много математика,не съм много запознат как стоят нещата но така съм чел,че много ги мъчат с математика,което не е добре за мен :Д ,иначе ми харесва специалноста. Мислил съм ако уча Финанси да започна и частни уроци ако могат да ми бъдат от голяма полза.
За другите специалности  мисля,че са по леки и не се държи толкова много на математика +това ми допадат.
Иначе какво мислите за  коя от специалностите реализацията е по обширно разпространена в БГ?
Ако имате познания по специалностите споделяйте,какво точно се изучава и т.н.

П.С: Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за продавачки   ама трябва и пола да си смениш

или застраховател

или брокер

това има в бг-то .

давам   частни уроци по финанси 150 лв на час ако искаш ела  в Перник.

уроците са практически настроени .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.