Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти ! Така аз съм момиче на 12 и половина .Днес с най -добрия ми приятел (той е на 13 ако има значение ) се разхождахме и той ме пита дали съм пушила цигари и наргиле (той е  пробва наргиле преди  малко да навърши 13)  аз му казах, че не съм и той ми предложи да отидем за края на годината в един клуб заедно с още няколко общи приятели  , наргилето било около 13 лева  и се съгласих ,защото дори и да не пробвам ще отида .Като се прибрах питах гаджето ми (на 14 е ) дали е пробвал и той също каза , че е пробвал и ме било нищо особено    каза ми , че може да отидем и аз да пробвам ако искам и ако събера смелост. Чудя се дали да опитам вие как мислите , пробвали ли сте и ако да на колко бяхте .Като цяло ако се реша да пробвам това ще е тайно от родителите ми , защото те едва ли ще са съгласни.:emoji_smiley-19::curious-minion-2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти мило момиченценце.А ако те попитам да си свалиш гащичките за 5 лева ще го направиш ли?Тролченценценце.

Ходите по гаджета, по клубове.Шмъркате ли бело, или сте на твърд алкохол?Кой недоклатен мозък ще даде на едно 10 годишно дете да пуши?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Pamlea написа:

Здрасти мило момиченценце.А ако те попитам да си свалиш гащичките за 5 лева ще го направиш ли?Тролченценценце.

Ходите по гаджета, по клубове.Шмъркате ли бело, или сте на твърд алкохол?Кой недоклатен мозък ще даде на едно 10 годишно дете да пуши?

Стига бе! Това е бъдещето на България:tease2:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съвет от дългогодишен пушач - не започвай от сега - по-добре е това да стане, ако тогава не ти е дошъл друг акъл, след навършване на 20-ина години

Между другото моята дъуъщеря не пуши - на 20 пробва наргиле и за следващите 3-4 години д е пушила 4-5 я да я не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Играч. Хем гадже (момче) хем най-добър приятел (момче) има нещо гнило :D Направете една шветска, че да са успокоите малко, Вие лапетата.

Не се занимавай с наргилета,маргелета. Изживей си детството без таквис работи. Като навършиш 18 годинки, тогава прави каквото искаш, че майка и татко да не си дават излишно парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

напротив аз съм на мнение, като пробва човек малък по няма да му хареса и ще ги намрази

аз пробвах като бях 2 клас и още помня как гадно се задавих - и сега не пуша

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, ExaFlop написа:

Съвет от дългогодишен пушач - не започвай от сега - по-добре е това да стане, ако тогава не ти е дошъл друг акъл, след навършване на 20-ина години

И от бивш пушач. 8 клас се подлъгах от цигарите. Към края на годината бях стигнал до 1 кутия на ден. С много мъки ги отказах. 

Иначе наргиле от време на време пуша с приятели. Дали е безвредно не мога да кажа, но е в пъти по-безвредно от цигарите. Няма никотин и катран, а и пушека се филтрира от вода. 

Не мога да й кажа да не пробва, при положение, че аз го правя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Nikolai Rosenov написа:

Като бях аз на 13 се чудех дали да играя Tzar или Starcraft и даже не знаех какво е наргиле :shock11:

Но си знаел какво са цигари, нали ? ;)

Въпроса е, че наргилето е на мода от около 2009-та 2010-та година. 

А кой ще й даде да пуши - във всеки наргиле бар. В София знам поне 10.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, niki292002 написа:

О за цигарите знаех, но това беше един от малкото пъти в които нашите ми теглиха бой и не съм ги пипал тях :D

Иначе поне аз съм на мнение че наргилето е по добре от цигарите, но зависи от тютюна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, niki292002 написа:

За наргилето също би трябвало да важи забраната за малолетни и непълнолетни (по принцип). Не, че много се спазва....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нали е форум за техника

според конструкцията се кое е по малко вредно - цигари или наргиле

9121680H.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Споменах го и по-нагоре: В тютюна за наргилето няма катран и никотин. Дори само тези факти са достатъчни, за да се каже, че е по-безвредно. Но ако го пълнят с водка, слагат трева в чашката или нещо от тоя сорт е друга работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А тъй.Пишете колко е безвредно наргилето.Това не е абсолютно нищо повече от средство с което един пишлингяр да се изперчи колко е готин пред грозните пикли.Ама като почнеш да им споменаваш за наркотици и се изпона*ират.Майка му и баща му с рани по ръцете от работа да има 5 лева в джоба да яде, то ги дава за пушалки.

@niki292002 няма по-безвредно.Наргилето е чиста педе*астка играчка.10 лева бих ги дал за ядене и бих се наял като човек, отколко да отида в кирлива дискотека и да лапам маркучи.

Няма какво да си приказваме.Вместо да и обяснявате колко е глупаво да се пуши каквото и да било, вие и давате куража да си стегне рокличката и да отиде да си даде парите за глупости.А тоя де пуска деца вътре, да му изсъхне чурката.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай , ако искаш и сви*ка пробвай :):D !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей, много цинизъм бе! Вижте поне в кой раздел пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, eminem_vr написа:

Ей, много цинизъм бе! Вижте поне в кой раздел пишете.

Къв цинизъм? Не виждаш ли автора на темата кви ги мисли и ръси и това едва ли да е единствено в главата му! Цинизъм?!?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наргилето е супер безсмислено. Имах вкъщи преди години, ползвах го известно време, никакъв смисъл. Цигарите пък всеки знае, че са вредни. След години се разбира и че въобще не са готини, но обикновено е късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Pamlea написа:

Вместо да и обяснявате колко е глупаво да се пуши каквото и да било, вие и давате куража да си стегне рокличката и да отиде да си даде парите за глупости.

Все някъде ще я излъжат за тия 13 лева, така че... Имам приятел който все обяснява как предпочита да си даде парите за храна, отколкото за цигари и яде всеки ден фъстъци и вафли за по 10-20 лв.:D Които са по-вредни и от цигарите и определено по-скъпи. Волята, самоконтрола – те са най-важни, без значение какво консумираш. Обаче много, много малко хора ги владеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еб***и и темата... до това ли стигнахме ? Скоро няма да се учудя да излизат теми в които се пита той е на 40 а аз съм на 15 , може ли да се омъжа за него ? "Арабизацията" тече в пълен ход като гледам ... май-скоро и българското хоро ще изчезне да не говорим наред с други български традиции... вие тук дискутирате кое било по-полезно цигарите или наргилето ? Побъркахте ли се ? 

Ето ти на следващо поколение , само курвета и наркомани навсякъде ... че и на 12 години ... детството остава вече като мит май.

Интереси:Танци и пеене

Дано да е така , съветвам те по-добре да пееш отколкото да пушиш и да се правиш на готина пред батковците , както казаха колегите от форума след 18 ще му дойде времето.

и пак тая надежда цялата тази тема да е тролене а не истина .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, bornofash написа:

...фъстъци и вафли за по 10-20 лв.:D Които са по-вредни и от цигарите...

Вафлите са вредни, както всички храни от пакетче. Фъстъците са ок за ядене, дори имат необходими минерали в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-добре пробвай с коженото наргиле на гаджето. Хем е по-безвредно, хем има вероятност да изкараш 13 лева, вместо да ги платиш :D Пък и е добра инвестиция в повишаване на квалификацията ти. Като гледам как си я подкарала - на 12 години с гаджета по клубове, вместо да четеш книги и да си учиш уроците - най-вероятно цял живот по този начин ще си заработваш прехраната...

И - не мога да се сдържа - един поучителен виц по темата:

Разхождат се две момченца и едно момиченце и минават край голяма, луксозна къща, пред която са паркирани нов, лъскав джип и огромна лимузина. Момченцата се заглеждат и едното казва:
    - Аз като порасна, ще стана бизнесмен, ще живея в ей такава къща и ще карам ей такава кола!
    - А аз - допълва другото - ще стана мутра, ще живея в ей такава къща и ще имам ей такъв джип!
    Момиченцето само се усмихва и си мълчи.
    - Какво се смееш? - питат момченцата - Ти каква ще станеш като пораснеш?
    - Аз мисля да се науча да правя свирки като кака, - отговаря тя - защото и къщата, и лимузината, и джипа са нейни.

Редактирано от Win_user (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изкарай всички боклуци, освен себе си.
    Ето така се възпитават деца и се печелят спорове в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.