Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересува ме следния huawei p9. Може и samsung galaxy s7 edge и lg g5 или някакъв друг. Искам да заменя моята нокия за такъв, допада ми визията, не търся някакви мега неща. Ще го ползвам за стандартното - снимки, интернет, разговори и някой друго приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези трите модела,Самсунга е за предпочитане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държите на качество и добра производителност Samsung е по добрия! макар че и модела на Huawei P9 също не е лош.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Samsung е най-доброто от трите, но щом не ти трябва толкова може да вземеш обикновения S7. 
Huawei P9 също не е лош. Добра сглобка, добра камера (даже в някои моменти е по добър от Samsung)
Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, hristov1982 написа:

Интересува ме следния huawei p9. Може и samsung galaxy s7 edge и lg g5 или някакъв друг. Искам да заменя моята нокия за такъв, допада ми визията, не търся някакви мега неща. Ще го ползвам за стандартното - снимки, интернет, разговори и някой друго приложение.

И аз да си кажа че като качество най-добре е самсунга от изброените. Една идея по-бърз от LG а дисплея е много над нивото на lcd-тата на huawei. Но има и разлика в цената на моделите дето си изброил. Втора ръка ли ще се купува? Някакъв бюджет има ли? Защото s7 edge ако ще го купуваш нов, още не му е паднала цената достатъчно май. Ще почнеш да поглеждаш и към s8. Особено ако ще се купува на изплащане от мобилен оператор. Иначе аз да си похваля моя - много съм доволен. Xioami mi Max. Малко над 380лв от aliexpress (за 64GB версията със Snapdragon 652). Бърз, с голяма батерия, игрите вървят на 6. Само дето е 6.4 дисплея и си се води фаблет, но аз за това го взех. За някои хора е проблем толкова голям телефон. Не се ползва лесно с една ръка, нищо че има функции дето помагат за целта.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, eminem_vr написа:

И аз да си кажа че като качество най-добре е самсунга от изброените. Една идея по-бърз от LG а дисплея е много над нивото на lcd-тата на huawei. Но има и разлика в цената на моделите дето си изброил. Втора ръка ли ще се купува? Някакъв бюджет има ли? Защото s7 edge ако ще го купуваш нов, още не му е паднала цената достатъчно май. Ще почнеш да поглеждаш и към s8. Особено ако ще се купува на изплащане от мобилен оператор. Иначе аз да си похваля моя - много съм доволен. Xioami mi Max. Малко над 380лв от aliexpress (за 64GB версията със Snapdragon 652). Бърз, с голяма батерия, игрите вървят на 6. Само дето е 6.4 дисплея и си се води фаблет, но аз за това го взех. За някои хора е проблем толкова голям телефон. Не се ползва лесно с една ръка, нищо че има функции дето помагат за целта.

Аз съм много навит на Mi Mix ама цената за сега не ме устройва :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 16 минути, kamkos написа:

Аз съм много навит на Mi Mix ама цената за сега не ме устройва :):):)

Аз ти говоря за Max, а не за Mix. Иначе за парите дето ще вземеш Mix, по-добре s8. Или да чакаш новия айфон да видим дали са верни слуховете че ще е почти 100% покритието на дисплея на предния панел.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, eminem_vr написа:

Аз ти говоря за Max, а не за Mix. Иначе за парите дето ще вземеш Mix, по добре s8. Или да чакаш новия айфон да видим дали са верни слуховете че ще е почти 100% покритието на дисплея на предния панел.

МIx e 1000лв ( без ддс) S8 - доста повече.....иначе към автора - и трите телефона са хубави но един + за самсунга заради ip68 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, kamkos написа:

МIx e 1000лв ( без ддс) S8 - доста повече.....иначе към автора - и трите телефона са хубави но един + за самсунга заради ip68 

Много общо ги разказваме май нещата. От къде ще се купува? Нов ли? На изплащане с план към оператор ли? Колко точно е "много повече" в такъв случай? Ако извадиш над 1000лв за телефон, дали няма да се бръкнеш за още 100лв за много по качествен модел? Дали за тия над 1000лв да не си купиш голям 3D телевизор за вкъщи ако ти трябва. Или някоя корсичка на газ. Много може да се изпише..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам да го купя на изплащане към моб. оператор, но допускам и варианта в кеш, за около 500лв го обмислям, струва ми се, че 1000 са твърде много за телефон. Детето и на игри може да играе така че не знаем все още на какво да се спрем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За качество и S7 Edge е малоумно да се говори без да имате опит с такива, лично аз познавам хора, които имаха 3 служебни такива - и трите върнати гаранционно по 2 пъти, на третия върнаха парите просто. Има и четвърти, на който му излезе розова линия на дисплея и го замениха гаранционно с Refurbished такъв, та още да си говорим за качество, да не говорим за боклуците на LG, Nexus 5X-а ми е тотал щета, познайте кое му се е развалило - дъното. Отказана гаранция от Most, сега иди обяснявай, че не си камила. Честно казано за момента виждам качество от Huawei, колкото и налудничаво да звучи. Не споря, че S7 Edge е уникален телефон, но във всеки случай не и качествен. Просто да познавам 4-ма човека с такива и 4-те да са развалени. 4-тия работи, но е на 2 месеца все пак, след последната му замяна. Моят съвет е да си потърсиш обикновения S7 с гаранция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички!!! Предпразнично бих искал да купя нов телефон, тъй като успях да счупя моя S7 Edge на асфалта докато говорих с един приятел. Още ме е яд, ама все пак трябва са си взема друг. За разлика от повечето потребители, аз бюджет нямам. Може би се брои, че не ми се дават повече от 1800 лева....  Ще ми трябва повече за камера, защото правя доста снимки. Доста нови модели излязоха и не знам кой от всички да избера. Други екстри не са ми нужни, но не искач някои евтин, за да се развали като един A7 2015. Ще ви бъда много благодарен ако има отзиви
    • от GhostRider69
      Здравейте! Търся най - доброто, което може да се намери в сайта на Виваком, на изплащане (до 20лв някъде, може и малко отгоре), с план Smart S+. Благодаря предварително!
    • от Стоян Христов
      Здравейте. Моля да кажете любимите приложения, които имате на смартфона си. Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.