Премини към съдържанието
ivan_pop

Програма на Win7 и Win8.1 отключване

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Трябваше да ми се отключи една програма за газови уредби.Като се инсталира програмата,излиза един прозорец в който има един чепат Activation Code.Този код го изпращам на дилъра и той ми връща един файл с който отключвам програмата.Първо инсталирах на Вин7/32бита,не се получи отключването.След това инсталирах на Вин8.1/32бита,там всичко е ОК.Според мен Вин7 си е редактирал без мое разрешение този код и затова не става номера.

Въпроса е,къде да търся проблема на този Вин7!

Редактирано от ivan_pop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win 8.1 е един чудесен продукт, а менюто - лесно се оправя с едно програмче докарващо го до познат вид! Използвай и не мисли - нали работи приложението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То че работи,работи.Ама програмите дето ползвам вървят за ОС с 2-3 години назад от това дето се ползва в момента.

Та затова ме човърка отвътре къде е проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ivan_pop написа:

То че работи,работи.Ама програмите дето ползвам вървят за ОС с 2-3 години назад от това дето се ползва в момента.

Та затова ме човърка отвътре къде е проблема!

Просто ти нещо не си направил като хората. Няма как на единия windows да се отвори, а на другия не. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма какво да сбъркам.И на двата Уиндоса инсталирах по един и същ начин програмата.След това тя се стартира,копирам кода в текстов файл и го изпращам.Може при инсталирането и настройките на 7-цата нещо да не съм направил както трябва!

По принцип първо се инсталира една програма ToolRiquirements,тя инсталира Microsoft SQL Server Compact 4.0 ENU,и след това се инсталира програмата.И в двата случая следвах една и съща процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivan_pop написа:

То няма какво да сбъркам.И на двата Уиндоса инсталирах по един и същ начин програмата.След това тя се стартира,копирам кода в текстов файл и го изпращам.Може при инсталирането и настройките на 7-цата нещо да не съм направил както трябва!

По принцип първо се инсталира една програма ToolRiquirements,тя инсталира Microsoft SQL Server Compact 4.0 ENU,и след това се инсталира програмата.И в двата случая следвах една и съща процедура.

Верно ли си постна и активационния код в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, eminem_vr написа:

Верно ли си постна и активационния код в темата :)

Всичко е легално,така че няма от какво да се срамувам.Ама щом те притеснява го махам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.