Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги със приятелката ми мислим скоро да се вспуснем в тунела :shock11::shock11:. Какво е Вашето мнение конкретно за този VPN, използвате ли го? 

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FrozenFace написа:

Колеги със приятелката ми мислим скоро да се вспуснем в тунела :shock11::shock11:. Какво е Вашето мнение конкретно за този VPN, използвате ли го? 

Поздрави :)

VPN си е VPN. Какво точно те интересува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

VPN си е VPN. Какво точно те интересува?

Имах в предвид Download/Upload скоростта да кажем, че си избирам локация USA Ню Джърси, и свалям/качвам в руски сайт дали се държи стабилно самия тунел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, FrozenFace написа:

Имах в предвид Download/Upload скоростта да кажем, че си избирам локация USA Ню Джърси, и свалям/качвам в руски сайт дали се държи стабилно самия тунел.

VPN си е VPN. Скоростта зависи от това с кой изграждаш такава свързаност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nnniko
      Здравейте
      Моля за малко помощ при един проблем.Искам да достъпна до един хард на другия ми компютър през интернет.През вътрешна мрежа това го правя успешно, но през интернет не мога.Четох доста форуми/английският ми е слаба страна/, гледах разни видео уроци но така и не успях да се оправя затова пиша тук.Разбрах ,че това се прави през VPN мрежа но не мога да се оправя.
      Началните неща като шерване на диска, създаване на потребител и парола и други подобни съм направил вече..Да кажа че има статични ip-та на всички компютри.Искам на всеки от петте компа да имам мапнат примерно диск D на другите компютри за да не ползвам хамачита или тим вюъри.Може и да е елементарно, но затова искам да помоля за помощ за всички стъпки от начало до край/Примерно прави се сървър на всеки компютър или неща които не пишеше по форумите където четох и гледах тези уроци
      Сигурен съм ,че с Ваша помощ мога да се оправя
      Благодаря Ви предварително
    • от SonicSEGA2002
      Здравейте, искам да попитам... как може да си маскирам IP-то и да си сложа Proxy сървър?
    • от vELiNiO
      Здравейте, разполагам със следната камера: , но уви, не мога да намеря подходящ драйвер за Windows 7. Преди я бях подкарал някак си с диска, който вървеше с нея, но го загубих. Опитах с драйверите от официалния им сайт за ХР (защото за 7 няма), инсталирах ги, но камерата все още не се разпознава, пробвах и през Device Manager-а да ги актуализирам, но не намери по-подходящи. Има ли някаква надежда драйвер да се намери и тази камера да тръгне? Благодаря!
    • от Joke3a
      Здравейте хора след преинсталация на компютъра ми pci-e слота спря да работи . Пробвах всичко почти което видях в нета,инсталирал съм драйверите на дъното и всичко . Прикачвам ви снимка за да видите какво пише в manage-мента ... Благодаря на всички , който се опитат да помогнат . 

• от smash3d
      Здравейте,
      Имам нужда от помощ .
      Работна станция : Microsoft Windows 10
      Защитна стена : Linux Centos iptables
      Достъп до : Microtik

Опитвам се да направя PPTP VPN връзка с една фирма, но явно моя firewall ( iptables ) го спира .
      Трябва ли изрично да кажа на Firewall-a да пуска този PPTP , защото когато се опитвам да се свържа VPN връзката ми иска име и парола , но след като ги въведа получавам :
      A connection to the remore computer could not be established, so the port used for this connection was closed.
      От тази грешка разбирам, че трябва да отворя порт в защитната стена . 
      След малко четене по нета разбрах, че PPTP  изпозлва 1723 и GRE . Тях съм ги отворил като Accept INCOME rule  , както и като Accept OUTPUT rule в защитната стена .
      Но въпреки това проблема продължава. 
      Трябва ли още нещо да отварям като портове и къде ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.