Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Скийншотнах си на компютъра екрана и исках да си запазя снимката. И нали се поставя в пейнта, от там запазваш и готово. Е да, ама оказва се, че нямам Пейнт. С Уин 10 съм. От къде в настройки се пуска или се изтегля, или каквото се прави ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

Скийншотнах си на компютъра екрана и исках да си запазя снимката. И нали се поставя в пейнта, от там запазваш и готово. Е да, ама оказва се, че нямам Пейнт. С Уин 10 съм. От къде в настройки се пуска или се изтегля, или каквото се прави ?

C>ProgramData>Microsoft>Windows>StartMenu>Programs>Accessories

Ако и там го няма пробвай от контролния панел с добавяне и премахване на програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

В Уин10 съществува така наречения "изрязващ инструмент". Защо не ползваш него: https://support.microsoft.com/en-us/help/13776/windows-use-snipping-tool-to-capture-screenshots

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, A.com написа:

В Уин10 съществува така наречения "изрязващ инструмент". Защо не ползваш него: https://support.microsoft.com/en-us/help/13776/windows-use-snipping-tool-to-capture-screenshots

И това не се показваше в търсачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, N1K17Y написа:

И това не се показваше в търсачката.

Зависи как си го търсил и къде. Такива малки и удобни, вградени, програмки(notepad, calculator, изрязващ инструмент, Paint) съм си ги сложил на видно място, та да не ги търся когато се налага да ги ползвам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предложение(аз така го правя) - десен бутон на десктопа->new bitmap image->десен бутон->edit->и се отваря направо paint.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.