Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,интересува ме дали има адаптери за РАМ памет от лаптоп да стане на дъно на настолен компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, danielconev написа:

Здравейте,интересува ме дали има адаптери за РАМ памет от лаптоп да стане на дъно на настолен компютър?

Не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Николай Димитров написа:

Значи ще си вземе приставка за 10 долара. Доставката ще излезе още толкоз и не се знае дали нещата ще са съвместими. Ще му излезе същото като да си закупи DDR3 рам и то с гаранция. Затова давам и такъв съвет.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Price:$8.10 & FREE Shipping
this is simply an adapter that converts 204 pin laptop DDR3 to 240 pin desktop DDR3.

Емиле, има един евреин на име Даниел Гоулман. Книгата му "Емоционален интелект" е must read everyone. Чете се на един дъх за своите 430 страници.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та колко ще му струва цялата комбинация??? Чакам, да чуя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

$8.10 с селектора или $4.24 без него.

Що се правиш на ощипан.

Лека вечер 2!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Profruit написа:

$8.10 с селектора или $4.24 без него.

Що се правиш на ощипан.

Лека вечер 2!

Това е добре, говорим за доставката. Така като гледам, ще му излезе на цената на чисто нова DDR3 рам, с гаранция, Иначе не се знае този преходник здрав ли е, съвместим ли е, ще му свърши ли работа и прочие. Да видим кой се прави на ударен??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я слезни от черешата!

9126022h.png

отдолу има feedback. 175 са я получили и дали отзив, че работи.

Хубаво е да си упорит, но много хубаво не на хубаво. Излиза, че си ,,,.

Лека вечер 3!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Profruit написа:

Я слезни от черешата!

9126022h.png

отдолу има feedback. 175 са я получили и дали отзив, че работи.

Хубаво е да си упорит, но много хубаво не на хубаво. Излиза, че си ,,,.

Лека вечер 3!

Free Shiping до България????????????????????????? Пробвай се! Лично аз ще ти дам 1000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

4 долара с shiping до България????????????????????????? Пробвай се!

С FREE SHIPPING TO BULGARIA

E, и с 30+ дни очакване.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Добре, чакам да го получите. И дори и да е така. Даваш 15 долара, за нещо, което не знаеш какво е, дали работи и дали е съвместимо. DDR3 памет с 2 години гаранция е около 30 лева. Ще ми се някой да обяснява на постващия, защо след като си взех преходника нещата не се случват. И много добре се знае, че рамта е най-капризното нещо в едно ПС конфигурация.  Да не говорим, че ако тези преходници работеха никой нямаше да се мъчи да прави РАМ памети за ПС и за лаптоп. Щеше просто да си продава преходниците.

преди 7 минути, ExaFlop написа:

Няма такова животно FREE SHIPPING to BULGARIA. Докато дойде при постващия ще му начислят поне 20 лева. Да не говорим, че пратката може да не дойде или да се бави с месеци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не мислиш, че е първият товар/колет/пратка, за която е деклариран безплатен транспорт и си идва с безплатен транспорт? Проблемът е в чакането - за всяка пратка е указан период.
А и това е нещо, което е дискутирано неведнъж във форума.
Моля, не си фантазирай неща, които са проверени и не съответстват на твоите мисли!!!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставката може да дойде и за две седмици, може да дойде и за два месеца. Въпрос на късмет.
Ако не работи или не дойде може да говори с продавача да възстанови парите, ако той откаже или се дърпа, може да пусне диспут и Ali ще възстанови парите. Имам над 100 поръчки от Ali и не съм имал никога проблем.
Лошото е, че може да отиде на митница, а не в пощата. До сега не ми се е случвало нещо от Ali да ходи там, но на приятели им се е случвало за глупости по няколко долара (4-5$).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Няма такова животно FREE SHIPPING to BULGARIA. Докато дойде при постващия ще му начислят поне 20 лева. Да не говорим, че пратката може да не дойде или да се бави с месеци.

Има такова животно, това, че ти си упорит и си знаеш твоето... Аз също съм редовен в този сайт и където пише "FREE SHIPPING to BULGARIA" е точно така и нито стотинка за доставка! Както каза belqta666 има случаи да отиде на митницата, но те са много малки. В най-честият случай влиза в митницата ако стоката е с обявена цена над 15 евро (30 лева).

Редактирано от Здравко Павлов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Здравко Павлов написа:

В най-честият случай влиза в митницата ако стоката

е с обявена цена над Е15

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Здравко Павлов написа:

Има такова животно, това, че ти си упорит и си знаеш твоето... Аз също съм редовен в този сайт и където пише "FREE SHIPPING to BULGARIA" е точно така и нито стотинка за доставка! Както каза belqta666 има случаи да отиде на митницата, но те са много малки. В най-честият случай влиза в митницата ако стоката е с обявена цена над 15 евро (30 лева).

Аз повече няма да коментирам. На линка си пише достатъчно.

pic.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, да го кажем така:
За 1 бр. е безплатна доставка, за над 2 бр. ще плати 1.20$

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се вижда 1,20 е проследяващия номер - май някой се уплаши че ще му изядът хляба. Незнам какво работиш, но от опит знам че така като теб реагират продавачите и техниците които копуват от там и казват че е мн. скъп транспорта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам претенции,че разбирам от техника поне не много и за това питам,но когато стане въпрос за търговия съм в свои води.Намерих адаптера в АЛИ ЕКСПРЕС и го поръчах.Пазарувам от там повече от 3 години,и когато там е написано ФРИИ ШИПИНГ значи,че ШИПИНГА Е ФРИИ.Има различни срокове на доставка от 14 дена до 60 дена / имал съм случай пратката да дойде за 7 дена /Пратката се получава в клон на БГ ПОЩИ отиваш със известието което си получил от пощальона,и срещу подпис и лична карта за индентификация си получаваш пратката ФРИИ.Ако има цена за доставка тя е упомената в сайта и се плаща в  момента на плащане на това което поръчваш и отново в пощата си го получаваш ФРИИ.Стока до 150 USD не се обмитява и не се начисляват такси.  За стоки над 150 USD се плаща мито и ДДС.Обаче,телефони и фотоапарати от Китай разбирай АЛИ ЕКСПРЕС са освободени от мито. Плаща се само ДДС в левовата равностойност на тези 150 USD по курса за деня.За тези 3 години и нещо съм поръчал стотици неща и не само електроника и всичко е както е обявено в сайта.

Да си искам ли 1000-та лева ? Не ми отговаряйте, въпроса ми е риторичен.

Редактирано от danielconev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.