Премини към съдържанието
gibson58

Програма за използване на уеб камерата за наблюдение?

Препоръчан отговор

Трябва ми някакъв начин да ползвам камерата на компа за да наблюдавам стаята и със звук докато спи бебето. Има сигурно тонове програми ,но питам тук за някакъв начин да не минава през някакви сайтове или сървъри ако е възможно,за да не може  и друг да гледа по някакъв начин. Принципно ми трябва за през домашната мрежа ,но и през андроид телефона  няма да е зле ако може през 4г-то,ако това е проблем може и без андроида да участва.

Поразгледах малко и намерих нещо за iSpy .но пай шпак се ползват някакви сайтове... не разбирам много всъщност.Как е най-добре да се направи тази система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора,но аз питам какъв е начинът,програма,не съм споменал пазаруване на хардуер и бюджет. Просто ако има начин да не минава през на "бай Миле" сайта  / сървъра,че знам ли го какви ги върши.Не ми се участва в Бай Брадър. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята камера лоджитек не е сред поддържаните марки,а и тази в лаптопа (който понякога ще го ползвам за целта )  не я знам изобщо каква е...Това май е някакъв по-специализиран софт за специални камери за наблюдение,не е за обикновенни уеб камери.

Добре,аз потърсих още варианти и попаднах на това, от тези тук варианти,кой ви се струва най-читав?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвам contacam, безплатна, лека и удобна. Има възможност и за запис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.