Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден , 

Обмислям покупка на нова видеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti G1 GAMING 4GB DDR5 128-bit . Дъното ми е PCI Express 2.0 DualBios , а за картата е необходимо PCI Express 3.0 . Възможно ли е да подкарам картата ? Също така захранването ми е 460 вата и не знам дали ще има някакъв проблем . Ще ми е необходим и някакъв преходник , защото картата изисква допълнително 6-пиново захранване.

conf.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем с ревизията на PCI-E слота, по-важното тук е качеството на захранването. Какъв е модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, techmaniac написа:

Няма никакъв проблем с ревизията на PCI-E слота, по-важното тук е качеството на захранването. Какъв е модела ?

Golden Field S460

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, VTsanev написа:

Golden Field S460

Разкарвай го веднага при първа възможност, и си вземи нещо с поне 80+ лепенка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това мога да ти препоръчам. 

Untitled.png

И да ти отговоря на другите въпроси, можеш да подкараш картата на твоето дъно без проблем. Препоръчвам ти карта на Zotac, защото ги дават с 5 години гаранция, захранването също.

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Монката написа:

Това мога да ти препоръчам. 

Untitled.png

И да ти отговоря на другите въпроси, можеш да подкараш картата на твоето дъно без проблем. Препоръчвам ти карта на Zotac, защото ги дават с 5 години гаранция, захранването също.

За малко повече може да вземе модулното на Корсара (десетина левчета отгоре):

http://www.vario.bg/corsair-cx-series-modular-cx450m-450w-cp-9020101-eu

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, techmaniac написа:

За малко повече може да вземе модулното на Корсара (десетина левчета отгоре):

http://www.vario.bg/corsair-cx-series-modular-cx450m-450w-cp-9020101-eu

Така е, въпрос на предпочитания, понякога не влизат в употреба модулните кабели просто, имам предвид всичко се ползва, както е при мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново , 

За да не отварям нова тема бих искал да задам въпроса си тук . Старата ми карта е Sapphire HD 7730 1 GB GDDR5 128bit . Проблемът при нея е че когато е сложена след като си пусна компютъра се появява син екран , след това компютърът започва да се рестартира и накрая мониторът изгасва . Процесът е безкрайно повтарящ се . Като махна картата всичко е наред и компютърът си работи нормално . Ако някой може да ми обясни за какво става на въпрос ще съм благодарен . По темата съм решил да взема картата . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи друга карта и пробвай с нея, от приятел или познат. Ако си от София бих ти предложил да тестваш с моята, но тя е ламя и захранването ти няма да я държи.

Иначе RX 570 скоро време ще се появят по 400 лв за 4 гигабайтовата версия и ще си заслужава напълно, но реално не си дал бюджет. Старото захранване не става за нищо и по-добре го смени и не си прави експерименти.

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.