Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички! Напоследък след доста ревюта на продуктите на Apple се реших да се взема Iphone 6. Поради безпаричието в България това обаче е малко сложно особено ако си тийнейджър, като мен в случая. Разгледах в прочутият ОЛХ и видях много офирти от сорта на 200лв, но със Icloud. Намерих този сайт: https://www.officialiphoneunlock.co.uk/activation-lock-removal.php където ги отключват но не знам дали е сигурен. Та въпросът ми е колко надежден е този сайт и евентуално да предложите друга алтернатива. Ще съм ви доста благодарен ако помогнете! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А добре , ако пишеш на съпорта няма ли да го отключат? Четох в някакви форуми , че трябвало да им се предостави всичката документация при покупката на апарата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се отключваха толкова лесно и евтино, автора на обявата щеше да го отключи и да го пусне на по-висока цена.

Да не говорим, че щом е заключен има 99% вероятност да е краден или изгубен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.