Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес си взех omega om05. Включих компютъра и сложих мишката. Веднага след това ми се появи синия екран. Прочетох инструкциите на опаковката. Пише, че трябва да я свържа на изключен компютър, така и направих, но като ми се зареди windows7, проблема си остана. Синият екран се появява по време на инсталацията. Мога ли да оправя проблема без да ми се налага да подменям мишката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай мишката на друг компютър, за да се види дали проблема е от нея. И не знам при мишка за 6 лева какви драйвери трябват.

Ако нямаш възможност да тестваш на друго ПС, просто покажи грешката на синия екран.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Проблемът се реши  след като извадих и сложих кабела веднага след welcome екрана. Иначе грешката беше 0х0000007Е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, az97 написа:

Благодаря за отговора. Проблемът се реши  след като извадих и сложих кабела веднага след welcome екрана. Иначе грешката беше 0х0000007Е.

Отиди при познат или приятел и тествай мишката там. Ако и там се получи същия проблем а изхвърляй в коша, че може да стане и по-голяма беля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката я пробвах на лаптоп с windowsXP,  но там проблеми нямаше. Тази мишка работи на компютъра ми само от един порт( в момента съм на него). Какво имате предвид с това че може да стане по-голяма беля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, az97 написа:

Мишката я пробвах на лаптоп с windowsXP,  но там проблеми нямаше. Тази мишка работи на компютъра ми само от един порт( в момента съм на него). Какво имате предвид с това че може да стане по-голяма беля?

Ами ако мишката е повредена може да окъси и да изгори USB порт например, но щом на другия компютър работи значи проблема не е от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредна порция тъпизми или как някой притежава супер кристално кълбо.
По спецификации всеки USB порт ( male. female, v1.0, v2.0, v3.0, v3.1, micro, mini ) е защитен срещу претоварване и късо съединение.

При наличие на жокер - 0х0000007Е е достатъчно, да се потърси в наръчника за windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.