Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте имам един стар телевизор LG който искам да поправя. Изгоряло е ТХО-то, оригиналното е 6174Z-8005G. Знае ли някои с какво мога да го заменя , защото това не го намирам никъде, и от къде да го взема?

Редактирано от Djery-x (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 1 час, Djery-x написа:

Здравейте имам един стар телевизор LG който искам да поправя. Изгоряло е ТХО-то, оригиналното е 6174Z-8005G. Знае ли някои с какво мога да го заменя , защото това не го намирам никъде, и от къде да го взема?

Обърни се към фирма "Elimex".Могат да ти го доставят, а може да го имат и на склад. Имат и интернет магазин за електронни елементи. Успех!

http://elimex.bg/?gclid=CJe65uzol9QCFQmdGwodLkACrA

Тук също:  https://www.ksp-electronics.com/bg/product/view/9945-6174z-8005g

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ksp питах вече и казаха  че, го нямат и не се знае дали изобщо ще го имат някога. За elimex и там го търсих но не го намирам, за това търся негов заместник. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, Djery-x написа:

В ksp питах вече и казаха  че, го нямат и не се знае дали изобщо ще го имат някога. За elimex и там го търсих но не го намирам, за това търся негов заместник. 

Отново:  Обърни се към фирма "Elimex".Могат да ти го доставят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти каза че е изгоряло? При 80% от мераклиите се оказва че не е то, а нещо друго. Случва се и някои превдо сервизи / набедени "майстори" да кажат че е изгоряло защото не им достига нещо да си свършат работата. Аналог за търсене - HR8963 Mисля че и HR8123 е същото.

Населено място? Ако се разходиш до някой сервиз може да ти искарат от скрапа и някое, което дори и с ремонта ще ти излезе по-евтино.

Опа - я виж какво съм писал http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=10224

Май ми го изпратиха от магазина в "Разсадника" на доста приятна цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Филипов написа:

Кой ти каза че е изгоряло? При 80% от мераклиите се оказва че не е то, а нещо друго. Случва се и някои превдо сервизи / набедени "майстори" да кажат че е изгоряло защото не им достига нещо да си свършат работата. Аналог за търсене - HR8963 Mисля че и HR8123 е същото.

Населено място? Ако се разходиш до някой сервиз може да ти искарат от скрапа и някое, което дори и с ремонта ще ти излезе по-евтино.

Опа - я виж какво съм писал http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=10224

Май ми го изпратиха от магазина в "Разсадника" на доста приятна цена.

Няма как да не е изгоряло след като дими като комин. А за ремонта не ми е проблем ще го сменя сам стига да намеря ТХО което да става. Мерси за предложените варианти, някъде четох, че и HR8300 ставало но не го намирам и него. Ще потърся сега това което ти си предложил дано го открия.
Колега намерих в KSP едно 6174Z-8005A то дали ще стане направо да ходя да го взема. Тя разликата между 6174Z-8005A и 6174Z-8005G каква е ?

Редактирано от Djery-x (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8300 НЕ СТАВА, сравнявай картинките, разлики 5-6-7 изводи, за друг вертикал е, освен други разлики. Играта ти е 6174Z-8005A от КСП. Трябва да има налично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пише, че имат налично 6174Z-8005A освен да поръчам едно щом казваш, че ще стане напълно ти се доверявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е по сервизното за шаси MC-84A и при мен работи.

e81c0cce4378t.jpg

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да се надяваме да стане, ще поръчам едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎31‎.‎5‎.‎2017‎ г. в 11:02, Филипов написа:

Това е по сервизното за шаси MC-84A и при мен работи.

Телевизора е оправен с ТХО  6174Z-8005A. Картината е супер работи по-добре от преди. Колега мерси за съвета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.