Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добро утро! Вчера си взех една ръчна помпа направо за ''без пари'' от Хипермаркет.  Та на колелото ми е изписано колко да се помпи само в PSI, неразбирам от монометри, не ми се е налагало да ползвам от много години помпа и съм забравил как стоят нещата. Някой който разбира от тея работи, знае ли колко трябва да се помпи от 35 - 41 PSI ? Ще бъда мн. благодарен!

PIC_0000.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти майтапиш ли се? Червената скала е в psi.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 35 минути, Пaчo написа:

Ти майтапиш ли се? Червената скала е в psi.

За кво да се майтапя бе човек?Има 2 показателя за Bar/Psi на мен ми трябва за 2-рото - Прочете ли какво съм написал по-горе? Колко трябва да се помпи до 35psi

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помпиш докато гръмне и после изпускаш малко.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RED ZONE 64 написа:

Колко трябва да се помпи до 35psi

Толкова, че да стигне до 35 psi - до чертичката преди червеното 40.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

преди 1 час, ined написа:

Помпиш докато гръмне

Монометъра работи все още (:

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе! Ти май верно нещо се гъбаркаш с нас! На въпроса ти конкретен, то е видно 2.5 - 2.8 бара, които са си аналог  по скалата на исканията от теб показатели! Малко повече или по малко не е фатално.  При бар. стъпката на едно деление ти е 2 , при Psi стъпката на едно деление ти е 5  С външния червен ринг ,чрез завъртането му си маркираш желаната за постигане стойност за улеснение!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кумчо вълчооо написа:

Авторе! Ти май верно нещо се гъбаркаш с нас! На въпроса ти конкретен, то е видно 2.5 - 2.8 бара, които са си аналог  по скалата на исканията от теб показатели! Малко повече или по малко не е фатално.  При бар. стъпката на едно деление ти е 2 , при Psi стъпката на едно деление ти е 5  С външния червен ринг ,чрез завъртането му си маркираш желаната за постигане стойност за улеснение!

Не се гъбарка. Това е проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Не се гъбарка. Това е проблема.

Децата ми се справят с това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кумчо вълчооо написа:

Децата ми се справят с това!

Защото ги учиш и им показваш или поне си ги научил да мислят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойта щерка и с шублера бачка, и с ключовете (не тия за патроните на бравите :ph34r:) е на ти...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За кво ти е тва Psi, като имаш bar? 1bar= 1 атмосфера. За колело виж колко е- 3 или 4 атмосфери беше... в зависимост от колелотo. Тва pounds per square inch, да си го ползват със здраве у империята.

И не е монометър, ми мАнометър...

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше взел крачна. С ръчна ще останеш без ръце, ако помпиш спаднала автомобилна гума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, simtech написа:

Да беше взел крачна. С ръчна ще останеш без ръце, ако помпиш спаднала автомобилна гума.

Той човека не знае къде да гледа за psi при положение, че му е изкарано, ти с тая карчна хептен ще го омоташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех ръчна щото беше на промоция, 2-ро защото ги търся до определна цена, 3-то не навсякъде в града който живея се продава крачна помпа. С моята нямам затруднение с използването и.  Знам къде да гледам, на монометъра въпроса ми беше до колко да помпам, и ми беше обясенено, защото неразбирам от монометри, не ми се е налагало да ползвам помпа. 

преди 8 часа, simtech написа:

С ръчна ще останеш без ръце, ако помпиш спаднала автомобилна гума.

Единственно за колело я ползвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, RED ZONE 64 написа:

Взех ръчна щото беше на промоция, 2-ро защото ги търся до определна цена, 3-то не навсякъде в града който живея се продава крачна помпа. С моята нямам затруднение с използването и.  Знам къде да гледам, на монометъра въпроса ми беше до колко да помпам, и ми беше обясенено, защото неразбирам от монометри, не ми се е налагало да ползвам помпа. 

Единственно за колело я ползвам. 

Ами гледаш в червената скала къде се намира стрелката ти и броиш :) Четните числа са ти отбелязани, така че имаш 20, имаш и 40. Чертата кяото ти е преди 40 са 35 psi ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.