Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей банда имам следният проблем с тор браузера  използвам го за една игра в която имам 6 акаунта и тора си влизам в 1акк,а от хрома в другите 5 акк за да не ме хване ip адреса използвам тора. От няколко дни има проблем с тора не ми зарежда и не тръгва изтривах го няколко пъти и пак да дърпах и пак едно и също ми пише
Could not connect to Tor control port -  Coukl  not connect  to Tor control port и    FOr assistance , visit torproject.org/about/contact.html#support. Четох по форумите да го сложа на флашка направих го и пак не тръгва само това ми изписва........ В играта ако не влезна до 1 седмица ще ми изтрият акаунта,а не го искам  с много пот и любов го построих и съм с много точки .... Моля помагайте не искам да се итрия от играта и накрая ще заеба всичко ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк. Ако имаш скайп го спри преди да използваш тор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Емил Костов написа:

Ето ти линк. Ако имаш скайп го спри преди да използваш тор.

Мерси, но на мен не ми се отваря дори и първия прозорец и втория прозорец като на клипа

преди 42 минути, velislavvasilev написа:

Би ли споделил малко повече информация относно системата и правил ли си нещо в периода, когато ти е спрял Тор? Файъруол?

Относно браузер игрити, широка заблуда е, че администрацията на коя да е игра вижда само IP адреса. Освен него, има поне още няколко десетки неща, които ти виждат. Като например операционна система, времеви пояс, версия на браузера, разделителна способност на монитора. Най-оптимален вариянт за заблуда е използването на виртуална машина с връзка през друго IP, както си се ориентирал.

Нищо не съм правил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добре а може ли да дадеш точно каква грешка дава какво и с каква ОС си?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Добре а може ли да дадеш точно каква грешка дава какво и с каква ОС си?

Писах ви на скайпа :) нищо не му правил  и какво е ОС ? Дори като администратор не го отваря и ми пише  Could not connect to Tor control port -  Coukl  not connect  to Tor control port и    FOr assistance , visit torproject.org/about/contact.html#support.

Редактирано от Baramundi72 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Baramundi72 написа:

Писах ви на скайпа :) нищо не му правил  и какво е ОС ?

ОС или OS  - съкращение за операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

32- операционна система
Процесор PENTIUM Р Dual - core  CPU E5200 2,50 GHz 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.