Премини към съдържанието
D101149

Проблем с мишка и клавиатура (забиват)

Препоръчан отговор

Здравейте! От днес имам някакъв проблем с мишката и клавиатурата. И двете са USB мишката е Logitech M90, а клавиатурата е механична клавиатура, купена преди 2-3 месеца и не ми се вярва честно казано проблемът да е в тях... Примерно както си играя и съм натиснал W, за да вървя напред ако забие след като си махна пръста от W то продължава да върви или пък съм натиснал някакъв клавиш когато забият клавиатурата и мишката те продължават да го спамят този сигнал или бутон... Някакви идеи? Windows 10 Pro 64bits на скоро инсталиран, дъно GB H110m-s2h

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, D101149 написа:

Здравейте! От днес имам някакъв проблем с мишката и клавиатурата. И двете са USB мишката е Logitech M90, а клавиатурата е механична клавиатура, купена преди 2-3 месеца и не ми се вярва честно казано проблемът да е в тях... Примерно както си играя и съм натиснал W, за да вървя напред ако забие след като си махна пръста от W то продължава да върви или пък съм натиснал някакъв клавиш когато забият клавиатурата и мишката те продължават да го спамят този сигнал или бутон... Някакви идеи? Windows 10 Pro 64bits на скоро инсталиран, дъно GB H110m-s2h

Като за начало мишката и клавиатурата се тестват на друг компютър. После ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Като за начало мишката и клавиатурата се тестват на друг компютър. После ще видим.

Вече ги тествах на лаптоп и са безгрешни там.... Забиват само за 2сек.

Редактирано от D101149 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, D101149 написа:

Вече ги тествах на лаптоп и са безгрешни там.... Забиват само за 2сек.

Вероятни причини за проблема.

1. Проблемни драйвери. Кажи марка и модел на дъното, за да ти дадем линк с драйверите на производителя. От там просто ще инсталираш драйверите за чипсета и за USB 3.0

2. Проблем с Windows 10. Има случаи, когато Windows 10 не сработва добре особено ако е инсталиран на по-стари машини.

3. Хардуерен проблем с USB контролера на дъното или проблем с ел. захранването, което стига до портовете. Второто е по-малко вероятно, защото тогава ще имаш проблем с всеки USB device включен към тях.

4. Проблема може да не в хард диска. Ако има повредени сектори може да зависва ОС, а на теб да ти се струва, че проблема е от мишката и клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Емил Костов написа:

Вероятни причини за проблема.

1. Проблемни драйвери. Кажи марка и модел на дъното, за да ти дадем линк с драйверите на производителя. От там просто ще инсталираш драйверите за чипсета и за USB 3.0

2. Проблем с Windows 10. Има случаи, когато Windows 10 не сработва добре особено ако е инсталиран на по-стари машини.

3. Хардуерен проблем с USB контролера на дъното или проблем с ел. захранването, което стига до портовете. Второто е по-малко вероятно, защото тогава ще имаш проблем с всеки USB device включен към тях.

4. Проблема може да не в хард диска. Ако има повредени сектори може да зависва ОС, а на теб да ти се струва, че проблема е от мишката и клавиатурата.

Windows 10 Pro 64bits на скоро инсталиран, дъно GB H110m-s2h. HDD ми е съвсем ново на 3 месеца..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Трябва да инсталираш драйверите за чипсета отново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Емил Костов написа:

Ето линк с драйверите на производителя. Трябва да инсталираш драйверите за чипсета отново.

Нещо не ми излиза страницата не знам защо.. Просто съпорта не го отваря иначе самата дънна платка я виждам и т.н да уточна, че проблемът е само при игри, едва важна особеност, която не я споменах..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

App центъра съм го теглил за нищо не става все пак ще го изтегля отново..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.