Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте потребители на форума , обръщам се към вас за препоръки относно нов лаптоп (бюджета е посочен ). Главно ще се ползва за Gaming на 1080p и то не е задължително най-новите заглавия( с това съм наясно ,че за най новите заглавия си трябва много много по скъпа машина ). Просто да може машинката да предложи smooth gameplay  при повечето игри на резолюция 1920x1080 ( Твърдо нямаме намерение да ползваме 4K ) Та това са изискванията ми. А ако може да се намери и за под 1800 лв лаптоп , който да покрива тези изисквания още по добре. Благодаря ви за отделеното внимание и очаквам препоръките ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Roujin Z написа:

За Lenovo Legion-a и аз първоначално си го бях харесал , но се консултирахме с един познат на баща ми , който има сервиз и той обясни , че не е било много добро и препоръча този  https://ardes.bg/product/asus-fx553vd-fy369-90nb0dw4-m05290-88136

И тези I7 7700HQ + GTX 1050 достатъчни ли са за 1080p напълно ? Не съм много наясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от игрите и настройките им. Принципно ще подкараш всичко на по-ниски. 

п.с. Асуса видеото му е с по-малко памет. Очевидно и ще грее повече заради харда.

Ако се търси бързина се добавя SSD (HDD на 7200 об. не е добра идея за лаптоп).

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано няма да пипам по опцийте при игри ( както си е на default ) не се стремя към перфектни детайли  най-много до High, Very high и така Ultra  не ме интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е отличен и няма какво повече да се желае дори бюджета да беше значително по-голям.

Проблема е видеото когато говорим за тежки игри но за тия пари това е най-доброто.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях коментарите. За тези пари или малко над посочената сума препоръчвам 17 инча диагонал на екрана задължително, задължително 4 ядрен i7, повече RAM и задължително повече памет за видеокартата - последното е до късмет. Ако има SSD диск значи няма DVD устройство. Моята дънна платка ASUS P8P67 DELUX не поддържа инсталиране на операционна система през USB. Тоест не поддържа бутващо USB. Моето мнение е да не купуваш лаптоп през интернет без да си го видял, а да посетиш сайтовете на МОСТ компютърс или Жар компютърс да си избереш и на место в офиса.

Има едно руско списание журнал BYTE. Не е лошо да го прегледаш. В него има цени, справочни данни и много полезна информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.