Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търсих , четох , и пак не разбрах нищо .. Днес си вкарах 4-цифрения код в пейпала , това окей , но отново не мога да тегля пари към дебитна карта .. Към бг банка явно не става . За този бизнес акаунт  пък  разбрах ,че можело да се тегли и към България , но за това трябва някакви документи на фирмата да се представят.. Какви са ми вариантите? Картата е мастъркард и  съм към дск .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, enforceR написа:

Търсих , четох , и пак не разбрах нищо .. Днес си вкарах 4-цифрения код в пейпала , това окей , но отново не мога да тегля пари към дебитна карта .. Към бг банка явно не става . За този бизнес акаунт  пък  разбрах ,че можело да се тегли и към България , но за това трябва някакви документи на фирмата да се представят.. Какви са ми вариантите? Картата е мастъркард и  съм към дск .

Питай поддръжката на PayPal и на банка ДСK как се процедира при подобни ситуации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДСК в случая нямат отношение. Paypal е операторът извършващ транзакциите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ExaFlop написа:

ДСК в случая нямат отношение. Paypal е операторът извършващ транзакциите.

Paypal няма интерес да не му вървят транзакциите! Банката дава парите и условията! Всичко зависи от банката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 12 минути, Mlechko написа:

Всичко зависи от банката!

Я, пак! Пари, които трябва да постъпят в банката - дали от тях зависи да постъпят при тях?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, ExaFlop написа:

Я, пак! Пари, които трябва да постъпят в банката - дали от тях зависи да постъпят при тях?

Да не стане да спорим кое е по-напред? Естествено, че банката е в центъра на всичко. Paypal е само посредник, който има интерес да си върши работата. Банката е съдържател и консуматор на парите. Ако картата има проблем с международната търговия, да търси причините в Банката! Дебитните карти са строго отхвърляни от системите за електронна търговия. За да ни е чиста работата винаги ползваме кредитна карта и пей сърце. Просто дебитните карти са едно "демо" на сметката.  Не съм запознат с банковото дело, но всичко зависи от възможностите на банките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, enforceR написа:

Дава ли ти някаква грешка? Да - Каква? Не-Какво точно правиш?

При Visa и ДСК преди 2 години нямаше проблеми. Минава известно време преди парите да постъпят в банковата ти сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Да не стане да спорим

Ти колко пъти си продавал в ибей и пейпал са ти превеждали пари? Николко, нали?
Пейпал задържат парите от купувача от съображения за сигурност (срещу измами)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм имал проблем с връзка PayPal -> DSK -> дебитна карта. Както каза Емил Костов, обърни се към съпорта на PayPal!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, П.Петров написа:

Дава ли ти някаква грешка? Да - Каква? Не-Какво точно правиш?

При Visa и ДСК преди 2 години нямаше проблеми. Минава известно време преди парите да постъпят в банковата ти сметка.

Дава ми грешка да  като си напиша iban-а : Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://www.paypal-community.com/t5/About-Business-Archive/IBAN-bank-account-support-missing/td-p/478530

Може би ppal не поддържа iban за БГ.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбирам. Дебитната ти карта е вързана със сметка в банката и сметката си има iban. Ти в paypal трябва да въведеш номера на дебитната карта и кода на гърба на картата. Аз съм го правил с транзакция по номер на дебитна карта а не по iban на сметка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.