Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам страницата вече 3 години. От един хостинг ми дадоха промоция харесване на страницата и се абонирах. После искаше пари пак, но не мога да разбера ,защо. Слава богу си направих виртуална карта за да платя за хостинга и тя вече истече не съществува. Kaкво да правя според вас?

http://imgur.com/a/39amj

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Gangosa написа:

После искаше пари пак, но не мога да разбера ,защо.

Защото си платил за абонамент. На всеки месец или година да дърпат пари. Близко е до акъла. Само че не знам кой харесва страницата ти, да не са някакви фалшиви профили? Огледал ли си ги дали са реални и активни потребители?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Gangosa написа:

Kaкво да правя според вас?

Нищо не прави повече,страницата ти ще си е пак същата.Три години си плащал,за да получаваш странични „харесвания“,на фейсбука си!Тя,страницата,предполагам вече си е свършила предназначението си.В смисъл фейсбук страниците.обикновенно се правят за да популяризират допълнително някой твой сайт в търсачките.Обикновено хората ги интересува повече съдържанието на именно този сайт,а не да кликат на фейсбук линка към него или да го „следват“.чрез самия фейсбук.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Вашата реклама на нашите автомобили
      Тел.: 0897 758 715
      http://podvijnareklama.ml
      Рекламирайте върху нашите автомобили, които се движат през 80 % от деня из град Пловдив, предимно централни улици и големи булеварди.
      Много бъдещи клиенти ще видят вашата реклама ! гарантиран успех! Рекламирайте сега вашия бизнес при нас на достъпни цени!
      Рекламата ви може да бъде текстова, да съдържа лого или друго изображение, телефон, вашия уебсайт и кратко описание със заглавие.
      Може да бъде изработена от нас или да я изработите вие където решите. Препоръчително е, фоновия цвят да НЕ е прозрачен, освен ако не сте избрали като място за вашата реклама да бъде на странично стъкло.
      Автомобилите ни имат и монтирани LED дисплеи тип ''бягащ текст'', където също може да бъде показвана вашата реклама, както и на специална платформа намираща се на покрива на всеки автомобил.
      Цената варира според избраното място на вашата реклама и заеманото пространство.
      Ключови думи: реклама, подвибна реклама, реклама върху кола, рекламна табела, билборед, реклама пловдив, реклама в пловдив, реклама по спирки
    • от G. Folten
      Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     
    • от Swisis
      Здравейте, от почти 2 месеца на сам регистрирах сайта си в AdWise.bg сложих няколко блокчета реклами от тях, натрупах малко над 150 лв. Хареса ми, и чак тогава се сетих да прочета условията и няколко теми в различни форуми. И от прочетеното ми стана ясно че искат данъчна декларация и разни други неща с които честно казано хич не ми се занимава! 
      Но има и едно друго нещо което за мен е голям + (макар че още не съм измислил какво да рекламирам.) В AdWise има една опция с която генерираните приходи от издателския акаунт, лесно може да си ги прехвърлиш към рекламодателски и така да рекламираш. Та, ако някой от вас има нужда от реклама, може да му прехвърля заявената от него сума която ще му е нужна с 20% отстъпка. 
      Пример: ако заявената от вас сума е 100 лв. вие трябва да платите 80 лв. 

Метод на плащане: Еконт, PayPal
    • от Gangosa
      Добър ден интересувам се как мога да рекламирам най добре прясно направен сайт. Гледах тук https://www.google.bg/adwords/ , но не ми харесва поради причината ,че трябва да имаш фирма или аз не съм разбрал. Също съм чувал  за платена реклама във фейсбук , но пак не ми е ясно. Искам да ми се обясни точно и ясно както съм в моя  случай, кой е най добрия начин за платена реклама без да имам фирма говорим за целия свят или много искам. Разбирам ,че законите са различни на всякъде тогава поне да ме запознаете с работещи начини в България и Англия. Предварително благодаря. 
    • от mimincetu7
      Здравейте! Някой знае ли как да си направя сайт в който тези които искат да гледат видеота трябва да си платят наприме месечна такса, сайт подобен на Netflix, Voyo. Например плащане да се извършва с банкова сметка. Благодаря ви предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.