Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, направих Hard reset на телефона на един приятел. Всичко добре до момента в който не иска да се логна в google опитах с доста регистрации с никоя не стана попитах го за неговата бил забравил паролата. И сега не знам какво да направя четох някъде за някакъв bypass. Дали ще се получи или пък направо да го нося на сервиз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kristian Denkov написа:

Здравейте, направих Hard reset на телефона на един приятел. Всичко добре до момента в който не иска да се логна в google опитах с доста регистрации с никоя не стана попитах го за неговата бил забравил паролата. И сега не знам какво да направя четох някъде за някакъв bypass. Дали ще се получи или пък направо да го нося на сервиз?

Слага се нов ром.Въпреки хард ресета в телефона се пази информация за акаунта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма да се справя с това. Ще му трябва сервизче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Kristian Denkov написа:

Здравей,на против не ти трябва сервиз,можеш и сам да си го оправиш ето ти една от темите на който бях помогнал на един потребител с същия модел телефон-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това прочетох първо но след като свържа телефона с компютъра и отвора да видя файловете няма такива това ме учуди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.06.2017 г. в 20:13, Kristian Denkov написа:

Да това прочетох първо но след като свържа телефона с компютъра и отвора да видя файловете няма такива това ме учуди.

При стартирана програма на SideSync като свързваш USB към телефона излиза ли ти въобще прозорчето кадето да те пита да влезеш през някое преложение като Хроме самсунг ап?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не включвам програмата свързвам телефона с usb и нищо излиза само, че е включен в компютъра зарежда се и пише Samsun J5 отварям и вътре няма нищо. Както и да е оставих му го в сервиз 35лв струва забравянето :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Kristian Denkov написа:

Не включвам програмата свързвам телефона с usb и нищо излиза само, че е включен в компютъра зарежда се и пише Samsun J5 отварям и вътре няма нищо. Както и да е оставих му го в сервиз 35лв струва забравянето :D 

Трябваше да включеш програмата да стартираш тела си да стигнеш до стъпките до кадето ти изка парола и потребителското име за акунта и тогава слагаш USB и веднага го махаш,целта е да ти отвори само Браузъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аххх аз преди тояа гледах клип и се чудех как му излиза гоогле. Еми както и да е можеше за 15 мин да го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си един "Odin" изтегли един стоков ром и го флашни на ново ще се оправи.

Или сложи TWRP recovery и флашни някой къстъм от Xda.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.