Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола, където разликата между двете е 5 лв. И двете са с идентични характеристики, и двете са 4x50 вата. Исках да попитам тази разлика от 5 лв да не би да е само в кабелите на евробуксата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук да не би да има врачки да знаят на какво си се натъкнал в преебалника? Питай чичо ти гошо (google) за спецификациите на моделите.

И не знам на какво казваш "евробукса". То в съседни магазини има разлики на всичко . . . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ImagineMe написа:

Здравейте!

В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола,

и двете са 4x50 вата.

Какви са тези 2-4 канала? Ами те са еднакви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не питам за спецификите на моделите, а дали разликата е в кабелите. Искам да кажа 4-канални ... Тоест водят към 4 колони и двуканални за две ли? И дали това се състои във вързаните кабели към евробуксата, която е за CD-то на колата. Русокоската попита от кои да ми даде, след което й зададох въпроса "каква е разликата между двете", а тя не можа да ми отговори, та рекох да питам вас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом и двата модела са за 4 колони-вземаш букса за 4 колони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.06.2017 г. в 23:20, ImagineMe написа:

"каква е разликата между двете"

Може би едното китайче е по-издръжливо... :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте!
      Настроих се вече да си купя първата кола, обаче не съм запознат изобщо и не знам как стават нещата. Допитах се до няколко човека и получих все различни отговори, за това реших да се допитам и до вас.
      Случая е следния:
      Да речем, че аз съм от град "А"
      Харесал съм си кола, нов внос в някоя авто къща в град "Б"
      Какво следва оттук нататък?
      Моля, ако някой изяви желание, да ми обясни стъпка по стъпка :)
      Благодаря!
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от ostavime
      Търся такъв тип детска електрическа количка. От къде може да се купи такав модел/вид? Газ се подава от ръкохватката. 
      Снимал съм я през витрината. За съжаление магазина не работеше, иначе щеше да питам направо вътре. 

• от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.