Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола, където разликата между двете е 5 лв. И двете са с идентични характеристики, и двете са 4x50 вата. Исках да попитам тази разлика от 5 лв да не би да е само в кабелите на евробуксата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук да не би да има врачки да знаят на какво си се натъкнал в преебалника? Питай чичо ти гошо (google) за спецификациите на моделите.

И не знам на какво казваш "евробукса". То в съседни магазини има разлики на всичко . . . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ImagineMe написа:

Здравейте!

В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола,

и двете са 4x50 вата.

Какви са тези 2-4 канала? Ами те са еднакви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не питам за спецификите на моделите, а дали разликата е в кабелите. Искам да кажа 4-канални ... Тоест водят към 4 колони и двуканални за две ли? И дали това се състои във вързаните кабели към евробуксата, която е за CD-то на колата. Русокоската попита от кои да ми даде, след което й зададох въпроса "каква е разликата между двете", а тя не можа да ми отговори, та рекох да питам вас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом и двата модела са за 4 колони-вземаш букса за 4 колони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.06.2017 г. в 23:20, ImagineMe написа:

"каква е разликата между двете"

Може би едното китайче е по-издръжливо... :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ostavime
      Търся такъв тип детска електрическа количка. От къде може да се купи такав модел/вид? Газ се подава от ръкохватката. 
      Снимал съм я през витрината. За съжаление магазина не работеше, иначе щеше да питам направо вътре. 

• от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от dzaabo
      Добър ден .
      Някой ако знае да ми предложи програма за СХЕМИ за зацепване на ангренажен ремък .
      Тук не става само за една марка автомобил а за повечето известни марки , които се карат в България .
      Може и да е платена но за предпочитане е ако има FREE
      Ако има възможност да е и на Бг език .
      Но приемам всички предложения .
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.