Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предложете ми, моля, интересни курорти да се цопна и аз за 3-4 дена в морето. На бунгала съм много навит и ще си нося екипировка за гмуркане и банда пияници, така че ако знаете хубави плажове предимно северната част на Черноморието - моля предлагайте. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То като ще сте банда пияници навсякъде ще ви е весело.  Инак на мене не ми се връзва пияници и гмуркане, ама...

Лично аз се чудя как може хората да ходят на море (а и не само) да се наквасят. Не отиват да си починат, да се радват на морския бриз, изгрева, залеза, или пък на планините, природата и т.н.т... Алкохолен туризъм му викали. 

Сега по новините гледам вече и райски газ предлагали свободно. Шантав народ, шантава работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е, нали това е модерно в днешно време. Нека сме в крак! Алкохолен туризъм е силно казано, мен лично ме опиянява липсата на въздух под водата... :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей за това вече не става да се ходи на море. :mad:

И понеже има и по-бедни хора, скоро ще започнат да го правят и не само по морето.

Ако искаш да си в крак с модерното и откачено време се гмурни в селска, дворна тоалетна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.