Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Близо 6 месеца бях на инжекции против алергия и чак когато ги спрях ми казаха , че съдържат кортикостероиди . Разбира се от тази помия ефект нямаше 6 месеца ... И сега съм наддал  и адски много ме дразни и ми е много некомфортно с тези килограми , като преди това бях слаб . Има ли някакъв начин за отслабване , някакви хапчета или ... не знам .  Движение има всекидневно за тези които ще ми пишат да се движа повече ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Hold em написа:

Здравейте ! Близо 6 месеца бях на инжекции против алергия и чак когато ги спрях ми казаха , че съдържат кортикостероиди . Разбира се от тази помия ефект нямаше 6 месеца ... И сега съм наддал  и адски много ме дразни и ми е много некомфортно с тези килограми , като преди това бях слаб . Има ли някакъв начин за отслабване , някакви хапчета или ... не знам .  Движение има всекидневно за тези които ще ми пишат да се движа повече ... 

Само спортуване и движение, престанете да се блъскате с химикали. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 33 минути, Емил Костов написа:

Само спортуване и движение, престанете да се блъскате с химикали. 

Така наречените "консултанти" на скандалната компания Хербалайф имат ефективна програма и казват, че трябва да се тъпчеш през 3 часа поради следното, обявявам от маловажно към важно:
- Да не лъжеш организъма (или по моему т.н. имунна система), че предстои нов шоков дългометражен момент на глад. В противен случай се презапасява с мазнини при първа възможност.
- За да не стопиш мускули!!! Мускулът трябва да остане! От друга страна - мастните огнища се топят само и единствено от мускул.

Затова са тези протеини, с които трябва да се тъпчим - отслабване чрез тъпчене и много чай и течности. Паралелно е необходимо да упражняваш физика.

Ако си мислиш @Емо Костов с латинска буква в профила, че само изгарянето на калориите повече от необходимото е начин - ще станеш извънземен увехнал и подпухнал грозен и прокажен старец с много добра тенденция за ново угояване до степен Свиня Майка на свинете майки - тоест, сам си се прецакал. И то безвъзвратно.

В заключение, има едно правило: НЕ ГЛАДУВАЙ, не се прави на работник от концлагера на смъртта. За отслабване използвай здравословна храна и спортувай с протеините (химикалите). Този лукс е скъп, нямаш си идея колко много е скъп, не си мисли, че като гладуваш си помагаш. Направо си се прецакваш отзад. :)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е начина. Изгаряш повече калории отколкото приемаш и няма да станеш никак увяхнал. А вие правете каквото искате.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Аушвиц дебели никой не е виждал. Но не това е начина. Ако само гладуваш, после тялото компенсира.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Mlechko написа:

Така наречените "консултанти" на скандалната компания Хербалайф имат ефективна програма и казват, че трябва да се тъпчеш през 3 часа поради следното, обявявам от маловажно към важно:
- Да не лъжеш организъма (или по моему т.н. имунна система), че предстои нов шоков дългометражен момент на глад. В противен случай се презапасява с мазнини при първа възможност.
- За да не стопиш мускули!!! Мускулът трябва да остане! От друга страна - мастните огнища се топят само и единствено от мускул.

Затова са тези протеини, с които трябва да се тъпчим - отслабване чрез тъпчене и много чай и течности. Паралелно е необходимо да упражняваш физика.

Ако си мислиш @Емо Костов с латинска буква в профила, че само изгарянето на калориите повече от необходимото е начин - ще станеш извънземен увехнал и подпухнал грозен и прокажен старец с много добра тенденция за ново угояване до степен Свиня Майка на свинете майки - тоест, сам си се прецакал. И то безвъзвратно.

В заключение, има едно правило: НЕ ГЛАДУВАЙ, не се прави на работник от концлагера на смъртта. За отслабване използвай здравословна храна и спортувай с протеините (химикалите). Този лукс е скъп, нямаш си идея колко много е скъп, не си мисли, че като гладуваш си помагаш. Направо си се прецакваш отзад. :)

Точно това щях да кажа - ако гладуваш, първо сваляш малко и после качваш двойно това което си свалил. Начина е здравословна диета (не да гладуваш) и спортуване. Разни хапчета прахчета не ги и гледай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Kaто спреш кортизона, постепенно метаболизма ти ще се възстанови и ще отслабнеш от само себе си. Просто имай малко търпение...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.