Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

В момента се опитвам да създам първия си он-лайн магазин с Wordpress.Имам проблем, че при добавянето на продукт в количката цената му се зарежда, но като влезна в самата количка няма нищо, няма и формата за попълване на данните на получателя на поръчката...Възможно ли е да съм изтрила нещо, или нещо пропускам да направя? Ако съм изтрила някак това поле например, дали ще се зареди отново ако изтрия този Woocommerce и сваля нов? Извинявам се ако въпросите ми са глупави но не мога да се справя засега сама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се, че темата, която използваш е съвместима с WooCommerce пиложението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, съвместима е, но на количката се изписва само цена, влизайки в нея- няма нищо,нито продукт, нито да се попълват данни за получател

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Plamena Dobreva
      Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
      Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• от ZooMweBG
      Привет момчета!

Правя сайт с wordpress и искам да добавя нещо като Members Area или нещо като форум в него. Сайта трябва да има функция за работниците в него(буустъри) да могат да виждат списъл с поръчките(дори да трябва да го добавям ръчно) и да избират коя искат да направят. Всеи работник трябва да може да взима до максимум примерно 3 поръчки. Когато вземе поръчка другите работници не трябва да могат да я вземат. Трябва да бъде нещо такова:

Когато се натисне Accept Order трябва да се отваря стая в която да има чат + полета в, които клиента да може да въведе информация за акаунта с която буустъра да може да работи + информация за поръчката Started Division/Current Division/Desired и т.н. Също трябва да има бутончета, които да бъдат виждани само от буустъра Да качи снимка(доказателство когато е направил поръчката) друго бутонче което да ъпдетва Current Division и 3-то да маркира поръчката за готова. Когато маркира поръчката за готова трябва да отиде в нов списък само за акаунта на буустъра като тук >>> 

Мислех си самия форум да има 2 менюта Orders и Profile като профила си е нормален профил с определени неща за буустъра, а Orders да е разделено на 3- Avialiable Orders / Current Orders / Completed Orders

Някой може ли да ми даде идея как да стане или да ми помогне да го направим? Това е линка за сайта ми www.top-eloboost.com Само това остана да се довърши

Също така трябва да измислим как когато клиента си купи нещо през калкулатора да се създава автомачино страница и там да чака за буустъра!

Скайпа ми е georgi_nikolov0
      Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!

• от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от ZooMweBG
      Използвам Shapely Theme и снимките с, които имам проблем са сложени с Widget. Появява се border и доста рових в нета, но не мога да намеря решение. Много кодове в CCS-а пробвах, но явно не става
      Ето и линк за сайта: http://top-eloboost.com/ 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.