Премини към съдържанието
Hold em

Mail.bg - Как да се свържа с тях . Проблем с влизането !

Препоръчан отговор

Здравейте . Вчера вечерта влизах в акаунта си в mail.bg нямаше никакъв проблем . Днес сутринта НЕ МОГА . изписва грешен имейл или парола . след 5 пробвания и нищо разбира се , Използвах забравената парола , след което ми изпратиха нова на телефонът . НО не става и със новата след което им пратих СМС от телефонът на номерът , който ми прати паролата , знам че постъпих грешно , че писах на този номер не ме хранете много ... Въпросът е , защо не мога да се логна във пощата ? Пробвах със старата и със новата парола и нищо не става , а горе се изписва https://mail.bg/index/serverdown .  И нищо повече .. писах им на имейла и няма отговор . След няколко пъти , проби със стара и нова парола излезе съобщение на което пишеше , че сървърт на който ми е пощата е спрян поради някакви проблеми .... Странното е , че от на брат ми пощата във mail.bg влизам без проблем , но от моята не става . Помгайте ! Или ако някой има телефон за връзка понеже не намерих нищо освен имейл ... А имейлът ми трябва там ми е всичко ...  Новата парола , която ми пратиха е с валидност до 24 часа ... До 24 часа ако не вляза какво правим  >? 

Редактирано от Hold em (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко приятел, не се паникьосвай. В мейл правят от време на време профилактики на сървърите, и са недостъпни за неопределено време. Бъди спокоен ще се оправи пощата ти. Все пак е безплатна, и ти регистрирайки се там се съгласяваш с условията на ползване.

Ако искаш поща, която ще ти върви 24/7 без проблеми, си наемаш собствен хостинг, и си плащаш естествено...

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се ... Просто и преди ми се случи със Yandex-a и от тогава ми е малко кофти да не загубя и тази поща ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам поща при тия, която не ми е важна (позлвам(ползвах) я само за регистрации по разни форуми и т.н. и не мога да вляза.

При опит за "забравена парола" ми иска номер и ЕГН, и въпреки че съм си дал моите номер и ЕГН - ми вика, че ЕГН-то не е същото :)

И... защо, по дяволите при налчието на gmail.... ползвате mail.bg, abv.bg и подобни за нещо, което ви е важно???? Маил.бг и абв.бг са подходящи за регистрации, които са за събиране на спам - форуми, разни сайтове за обяви и подобни простотии. Но за нещо сериозно не стават, защото подръжката им е нулева - това е безплатна услуга, и не се интересуват от нея. На мен абв.бг преди години ми отказаха да ми възстановят достъпа до открадната поща въпреки, че им заявих, че ще отида в офиса им с личната си карта, както и с разпечатвани мейли от тази поща - не искали никой да им ходил по офисите и да ги занимава, те не осигурявали поддръжка на безплатните си услуги, и да съм изчакал 3 месеца - ако никой не влизал в пощата тя щяла да се закрие сама, и съм щял да мога да си я регистрирам пак.

Докато проблем със забравена парола в gmail (беше ми запазена, и при ресет на браузъра я изгубих) си го реших елементарно, и се разбрах с поддръжката им на чист български език. Хората провериха от кои ИП адреси съм влизал, провериха от какви мобилни устройства и т.н. и ми изпратиха линк за възстановяване на паролата, с добвака "при проблем не се колебайте да се свържете отново с нас!". Така се прави.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва ... да се преместя и аз там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че освен на Gmail (поддръжката им наистина е добра), Yahoo също е добра услуга. А ако сте фен на Microsoft - може да си направите регистрация в Hotmail.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно и Yandex са добра услуга ,но ме прецакаха яко и сега нямам достъп до пощата си там ... Мисля да премина на gmail

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пощата Маил.бг, направили една анкета, която се появява след ,като влезеш в акаунта си. Питах ги за какъв чеп е, не отговориха, сигурно не знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.