Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какви са впечатленията ви от "по-новите" смартфони? Търся нещо до 1 000лв. Предложения?

Редактирано от blodwenn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много боклуци на различни цени трябва да се интересуваш на какво попадаш по съотношение цена качество производителност,

а всеки знае че телефонче до 500 лв 1 месец ихаа след това идват и главоболията и нервите и всичко на куб, естествено много зависи какво правиш с него и за какво го използваш, ако е само АЛО  от време на време да си погледнеш някой Imeil Viber или Facebook приложение няма да имаш проблем също така и отказваш всекидневните глупави ъбдей ти който буквално задръстват телефоните,  вече зависи от приложенията който ползва те дори и с 6 гб рам да имате  пак същия праз" това са мой те наблюдения от доста време насам.до колкото доброто впечатление не са много телефончетата който предлагат добра производителност това са Huawei P9, 32GB, титан HUAWEI nova plus GALAXY S7,но чистата версия че edge не е много за препоръчва не! Huawei P10 останах много впечатлен почти минимална е разликата с  P9 но и двата са много добри от към на качество цена и производителност също се отнася и за Huawei Mate 9 ако вземете един от тези няма да съжелява те, ако държите на качество и искате да попаднете на читав телефон !

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PopoFF написа:

Много боклуци на различни цени трябва да се интересуваш на какво попадаш по съотношение цена качество производителност,

а всеки знае че телефонче до 500 лв 1 месец ихаа след това идват и главоболията и нервите и всичко на куб, естествено много зависи какво правиш с него и за какво го използваш, ако е само АЛО  от време на време да си погледнеш някой Imeil Viber или Facebook приложение няма да имаш проблем също така и отказваш всекидневните глупави ъбдей ти който буквално задръстват телефоните,  вече зависи от приложенията който ползва те дори и с 6 гб рам да имате  пак същия праз" това са мой те наблюдения от доста време насам.до колкото доброто впечатление не са много телефончетата който предлагат добра производителност това са Huawei P9, 32GB, титан HUAWEI nova plus GALAXY S7,но чистата версия че edge не е много за препоръчва не! Huawei P10 останах много впечатлен почти минимална е разликата с  P9 но и двата са много добри от към на качество цена и производителност също се отнася и за Huawei Mate 9 ако вземете един от тези няма да съжелява те, ако държите на качество и искате да попаднете на читав телефон !

Колега, малко по-грамотно може ли да подходите?
Имате знания, които сте показал в разделите, за което получавате уважение от хората, но написаното сега е...меко казано неразбираемо неграмотно.

Цитат

Какви са впечатленията ви от "по-новите" смартфони? Търся нещо до 1 000лв. Предложения?

Дайте предпочитания за големина на дисплей, какво най-много ще ползвате в апарата, който търсите, както и важните за вас неща, на които искате да наблегнете като качество.
Предложения много в този ценови диапазон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а всеки знае че телефонче до 500 лв 1 месец ихаа след това идват и главоболията и нервите и всичко на куб

Можеш ли да обясниш/подкрепиш с факти това си твърдение?
Много хора познавам с телефони под обявения от теб "минимум" и са си в перфектно здраве, без главоболия.
Всъщност, според теб, цената се определя от качеството?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам Самсунг за 300лв, който повече от година работи безупречно, според мен не отстъпва по нищо на много по-скъпи . Чета им данните и се чудя, за няколко гигабайта повече, търгашите искат двойна и тройна цена-толкова ли е важно? До сега, макар че имам една камара приложения, инсталирани от мен, никога не е имало дефицит на РАМ, а за другото има СД карти по колкото искаш гигабайти. Като че ли е важно КЪДЕ е произведен- като чуеш , че е произведен във Виетнам, ти се ще да прескочиш. За това по сайтовете няма информация за това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, B3M2W0 написа:

И аз имам Самсунг за 300лв, който повече от година работи безупречно, според мен не отстъпва по нищо на много по-скъпи . Чета им данните и се чудя, за няколко гигабайта повече, търгашите искат двойна и тройна цена-толкова ли е важно? До сега, макар че имам една камара приложения, инсталирани от мен, никога не е имало дефицит на РАМ, а за другото има СД карти по колкото искаш гигабайти. Като че ли е важно КЪДЕ е произведен- като чуеш , че е произведен във Виетнам, ти се ще да прескочиш. За това по сайтовете няма информация за това. 

Обмислях Huawei P10 , имат не лоши характеристики за 700-800лв телефон, единствения ми проблем е че са "развиваща се" марка и не знам до колко са качествени в сравнение със samsung/sony/apple и т.н

Друг вариант е sony xperia xz, 23мп основна и 13 предна камера, 32 гб памет и 3 рам , снапдрагон процесор. Долу горе на същата цена като P10-ката

Редактирано от blodwenn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei е една от най-бързо развиващите се марки в технологичния сектор, сети се защо => сносна цена за добро качество. Според мен Самсунга и Епъла са по-чупливи, а в момента марката продава, щото хората гледат да са "в крак с модата", гъзари и тн.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.