Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, трябва ми портативен плеър за слушане през усилвател и ако някой има опит с тези играчки да сподели хубави ли са, добре ли свирят, имат ли батерия и тя може ли да се подменя когато се скапе? Интересува ме този модел, заслужава ли си или просто ще си хвърля парите, а повече от 10-15 лв. за такива играчки не ми се дават. Още по-добре ще е ако има и с радио.

Също така важно е каналите да отговарят ляв-десен, защото имам няколко FM трансмитера, които са с обърнати канали, както и един авто ресивър който беше на промоция и AUX входа му също беше с обърнати канали. Последно забелязах че и кабела ми с който свързвам плеъра към усилвателя също е с разменени букси и се чудя защо тонколоните ми не свирят добре, а то просто десния канал свирил малко по-глухо.

https://www.jarcomputers.com/DF8007-mini-MP3-player-white_prod_MPALLDF8007.html?ref=prod

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Специално тая от линка не ми вдъхва доверие.Хубавите MP3-ки започват на цени в пъти по-големи от тая.Каналите са просто 2 спойки.Може китаеца къде я е правил да е бил кьорав и готово.Това не може да ти се гарантира.Но на мен ако ми дадът нещо с обърнати канали, директно го връщам.А тая къде ти си постнал ми прилича по скоро на играчка от Зайо Байо, отколкото на Mp3-ка.Батерия имат и може да се смени, но се разглобява устройството.А за свирене-няма гаранция.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, не ти са дават много средства погледни SanDisк (нов или втора ръка)

Това е минимума що годе за приличен звук от мп3 плеър:

Sandisk MP3 Sansa Clip Sport (8GB)

Пише, че плейва и Flac аудио формат, което е доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.