Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добро Утро. Искам да ви питам, тъй като не съм запознат с тея неща, Инсулиновите помпи за пенсионери безплатно ли се поръчват и предлагат от НЗОК? На баба ми инсулиновата помпа,  до колкот се сещам и е дадена безплатно много отдавна... заедно със апарт за измерване на кръвната захар. Опитвам се да намер някъв тел. такъв за поръчки на такива помпи в интернет, но не намирам, и  оставям с впечтлението че не ги поема изцяло Здравната каса. 

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Баба ти все по интернет е пазарувала.

Каквото и да е, разхождане до личен лекар и здравна каса не ти мърда. И не очаквай да работят в неделя.

Има наредба дакво се поема от здравна каса, тъерси си. И всяка година е различно  - според чиновниците и парите. Дори и ако е имало нещо поето в началото на годината може да се окаче че вече пари няма.

Така че утре си вдигни гъза от компютъра и питай.

Edit: Инсулинова помпа не беше ли нещо доста скъпо, което дори и не стига за децата за да не се бодат с "писалка" по няколко пъти на ден? https://bg.wikipedia.org/wiki/Инсулинова_помпа

Ама вече съвсем ви мързи http://www.nsoplb.com/novini/2016/06/nadzorniyat-syvet-na-kasata-odobri-iziskvaniyata-za-predpisvane-na-medicinski-izdeliya-za-bolnite-ot-diabet

Това бяха 2 от първите 5 линка на Google.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, тва което ми трябваше е просто един телефонен номер на НЗОК, намерих си го сам мерси. Тъй като с хаосираната  Транспорта схема на града ми е неудобно да отида до там. Мерси за инфото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.