Премини към съдържанието
vevo

Момичето, което харесвам, е с приятеля ми!!!!!

Препоръчан отговор

ЗДРАВЕЙТЕ!!!!

Да започнем с това, че съм на 14 години. Историята започва с това, че  момичето за което става въпрос ми е много добра приятелка и я харесвах преди. Докато не станахме гаджета с нейна приятелка тогава с нея започнахме да ограничаваме контактите и моите чувства към нея изчезнаха, до момента в който се разделихме с нейната приятелка.Тогава с това момиче започнахме да излизаме и да си пишем по-често и усетих как пак започвам да я харесвам. Ето го и проблема, когато събрах смелост да и кажа, че я харесвам разбрах, че тя се е събрала с най-добрия ми приятел. Ние пак излизаме и забелязвам как и тя ми хвърля погледи опитва се да сяда до мен и си пишем всяка вечер въпреки това, че си има гадже.

КАКВО ДА ПРАВЯ!!!!!

Да и кажа че я харесвам или да изчакам да се разделят с приятеля ми и тогава да действам.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, vevo написа:

Да и кажа че я харесвам или да изчакам да се разделят с приятеля ми и тогава да действам.

Ти до сега си спал за какво действане говориш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, vevo написа:

ЗДРАВЕЙТЕ!!!!

Да започнем с това, че съм на 14 години. Историята започва с това, че  момичето за което става въпрос ми е много добра приятелка и я харесвах преди. Докато не станахме гаджета с нейна приятелка тогава с нея започнахме да ограничаваме контактите и моите чувства към нея изчезнаха, до момента в който се разделихме с нейната приятелка.Тогава с това момиче започнахме да излизаме и да си пишем по-често и усетих как пак започвам да я харесвам. Ето го и проблема, когато събрах смелост да и кажа, че я харесвам разбрах, че тя се е събрала с най-добрия ми приятел. Ние пак излизаме и забелязвам как и тя ми хвърля погледи опитва се да сяда до мен и си пишем всяка вечер въпреки това, че си има гадже.

КАКВО ДА ПРАВЯ!!!!!

Сексът и градът. Въй!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Убий приятеля си. Тя ще тъгува за него и ще потърси утеха. В теб. Така ще си спестиш обясненията, а тя - моралната дилема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.