Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , 

имам проблем с телефона си , не се включва . Когато натисна бутона за включване излиза марката lenovo и пак се изключва , когато натисна бутона за намаляване на звука излиза следния надпис : have been in meta mode , long press the power button and enter normal boot  . Ако някой знае как мога да го оправя пробвах да сменя батерията с нова , но не стана . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дето го пише на надписа направи ли го? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от paliona
      Здравейте.
      Купих китайски телефон Q18 XT2500 .
      Причини много. Няма да се повтори. Но все пак вече е факт.
      Проблема ми е следния. Ще го обясня по подробно.
      След като го стартирам горе в дясно с червен надпис пише "Customization"
      А след като му вкарам сим карта на А1 по средата излиза с червени букви следния надпис.
      "Dear user,the SIM card you insertedis not compatible, please insert the corect SIM card "
      Аз знам какво пише на текста. Но сим картата работи перфектно. Никви забележки. 
      Махам картата надписа изчезва.  Customiazation  стои постоянно .
      Опитах да ъпдейтна андроида. Но е стигнал до версия 8.1 и повече за сега не ми дава. 
      Телефона е чисто нов. Но може би софтуера нещо е бъгав или ..... не знам . С две карти е . Пробвах с две едновременно , но без резултат
      Ще се радвам ако някой може да ми помогне да махна поне този дългия надпис.
      Защото стои постоянно .Без значени дали снимаш или гледаш клип.
      Благодаря предварително .

• от StefanoV08
      Здравейте, след като стартирам компютъра той забива и не иска да зареди уйндоуса, опитвам да вляза в биоса, но също не ми дава проста забива на старта, пробвах с ресет на СМОС, но без ефект

• от Атанас Димов
      Здравейте трябва да се спавя със следното нещо. Порта за зареждане на лаптоп леново се мести.Работи зарежда си но постоянно бяга порта. От телефон съм и не ми позволява да кача видеото затова ще поставя линк:  паролата е от 1до9

Не знам как да го оправя.
    • от Димитър Иванов
      Здравейте колеги! 
      Имам следния проблем с една поща на Thunderbird, в address book когато е дадения човек и натисне някой бутон от клавиатурата например буквата А, му се появява нещо като маркер отпред пред самите контакти, които са му в address book-а и самия прозорец, който е на address book- а забива. Някой срещал ли е подобен проблем. 
      Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...